şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de silkroad online private serverlerinden yakın tarihte açılacak olan birinin adı. isim o kadar şaibeli ki anlatamam.

    joymax.org'un sahibi spy yani ali'nin artık kendi başına kuracağı sunucuların ismi. bu adam geçen yıl bir saltuk diye sunucu açtı, zaten ilk bir ay delaydan oyun oynanmadı, sürekli oyun içerisindeki drop ratelerini değiştirdiğini bizzat eski gmleri itiraf etti tsde bize. game master diye yanında gezdirdiği paçavra herifler playleri dolandırmak için elinden geleni yapıyor. üstüne bir de silk satıyorlar illegal olarak ki sormayın. yani birazcık keyif almak için oyuna para yatırdığınızda en yanlış tercih spysro olacaktır tıpkı geçmişte joysro olduğu gibi. isim değişiyor ama karakterler değişmiyor. her türlü rezil bir hizmetten öte geçemiyorlar.

    hatta bu saltuk'ta silk scroll bugu olmuştu haftalarca millet bir ton silk scroll stokladı item pre vs. stok yaptı, sonra vay efendim silk scrollar kaldırıldı falan diyerek düzeltmeye çalıştı, bunu ifşa eden guildleri oyundan toplu banladı beceremediği gibi bişeyleri üstüne bir de hala üste çıkmaya çalışan egoist karaktersiz eziğin tekine ait bir sunucu olacak, ona gideceğim uzman'a giderim zen'e giderim ruby'e giderim hatta en sikko sunucularda şansımı denerim ama böyle egoist dolandırıcı sahtekara bir kuruş para kazandırmam.