• 2008 yilindayiz, arayuzu 2000'de yazilan basilix'den hala cok kotu.. sadece kotu bile degil.
  • 3 yıldır bilkent üniversitesi tarafından kullanılmaktadır. https://webmail.bilkent.edu.tr/
  • 22 ağustos'tan itibaren kullanım dışı kalacak odtü'nün kullandığı mail servisi. çok sikko bir arayüzü vardı. yani bu artık sadelik değil. sedat'ın 2 saatte kodladığı ilk ekşi kıvamında boğucu görünürdü. bu yüzden herkes alternatifini kullanırdı. ben bunu kullanırdım. çünkü ben her zaman mazlumun, ezilmişin, yıkılmışın yanında olurdum. engelleyemediğim empatim, ben bari kullanayım da squirrelmail'in sahibi üzülmesin lan deyü düşündürürdü bana. anlaşılan tek kişilik direnişim başarılı olamadı ve şirketle yeniden anlaşılmadı. roundcube adında yeni bir servis ile anlaşılmış. muhafazakar zihnim değişimlere kolay alışamıyor ama değiştireceğiz artık ne yapalım. özleyeceğim seni sincap...
  • odtü'nün de kullandığı basit, horde a göre kullanışlı, ama eski webmail'e göre kötü olan yeni mail servisi.
  • websitemin hostu tarafından kullanmak zorunda kaldığım webserverı. hiç anlamam bu işlerden, fakat bundan 3 ay önce 2 tane mail aldım info@siteismi.cc olaraktan. smtpyi de pop 3 ü de "mail.siteismi.cc" yaptım. mail alıp gönderiyordum windows live mail ile. fakat 1 haftadır mail almama rağmen, maillerimi göndermekte sıkıntı çekiyorumi, sıkıntı değil gönderemiyorum. bir anlasam derdini...
  • dünyalar çirkini bir arayüzü vardır.
  • ankara üniversitesinin kullandığı mail servisidir.
  • (bkz: iredmail)
  • istanbul universitesi ogrenci e posta servisinin kullandığı yazılım..
    1.2.9 versiyonu şuan kullanılmaktadır.
  • default kurulumda mailboxlara erişmek için explorer da illa ki domain name yazılmasını gerektiren, bu fonksiyonu koda girip birkaç düzeltme yapılmadan devre dışı bırakılamayan gudik, bir o kadar da hızlı ve güzel mail arabirimi.
hesabın var mı? giriş yap