şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: cytherea)
 • dünyanin farkli yerlerinde farkli sekilde dile gelen bir olay.. squirting bana en samimi gelen sekli.. yarin bir gün bir arkadas, sevdigimiz bir insan petrol kuyusu bulmuscasina fiskirirsa "oh bebegim sen squirting" diyebilirim (boyle deyince gerci, mustafa topaloglu gibi hissedebilirim kendimi).. dünyada bu hadiseyi, bu mit i aciklamak icin kullanilan bazi terimler sunlar

  *female ejaculation
  *am şorlaması
  * gushing
  * kadin bosalmasi
  * l'éjaculation féminine
  *cup cup

  özünde bambaska bir şeydir bosalan, idrardan ziyade..
 • igrenc bir sex hadisesi. ustun basin, elin dirsegine kadar batiyor... carsaf desen sirilsiklam.. elini kolunu oraya buraya sileyim derken yastiklar, yorgan felan sulu bir saka gibi... eh kinder surpriz gibi tabi birsey diyemezsin, yapamazsin oynayacaksin artik...
 • efem kanımca türk hatunların bilmediği olay.
  söylemesi ayıp nicedir sevişirim benim seviştiğim hatunlar genelde olayın heyecanlandığı yerde "dur, yavaş, vs" deyip bir çiş molası rica eder.
  velhasıl olay yeniden başlar 3-5 dk geçer geçmez tempoya kavuşulur ve aynı bok tekrar eder.
  yahu bırak patla oraya ikimizde rahatlayalım ama yok.
  hele bazen arkasından "ben garip oldum, hadi sarılıp uyuyalım" tribi gelirse deme gitsin.
 • kadın ejakülasyonudur.

  kadınların ejakülasyonu erkeklerinkinden farklıdır.

  orgazm olduktan sonra (yani g-noktanın stimülasyonundan sonra) bayanlardan sıvı akar.
  bu boşalma squirting olarak adlandırılmıştır.

  hangi miktarda akar sorusuna kesin bir cevap verilemez çünkü herkeste farklıdır.
  bazılarında çok akar, bazılarında az. yani kişiden kişiye değişen bir şeydir bu.

  eskilerde herkes bu sıvının idrar olduğunu zannediyordu.
  bu yüzden bir çok kadın boşaldıktan sonra çekinirler, utanırlardı.

  fakat bu sıvı idrar değil. yumurtalıkta özel bir kesede birikmiş sıvıdır.
  bu da 70li yıllardaki kadın emansipasyonundan sonra açığa çıkarılmıştır.
  bu boşalmaya neden olan g-nokta stimülasyonudur fakat başka nedenlerde olabilir fakat bunlar henüz tam olarak araştırılmamıştır.
 • tanım: sidik değildir. gerçekliği tecrübeyle sabittir. kokusu pek yok. su gibi ama hafif yoğun. aranızda gölde yüzenler varsa bilir. hani su cildiğinizde hafif çok hafif bir yapışkanlık bırakır ya ha onun gibi birşey. kadını çığlık attıran bir mevzu.

  geçen gayet yerli bir kadınla hayatımda ilk kez yaşadığım olay.
  salondaki koltuğun üzerinde cereyan etmesi hiç hoş olmadı. bileydim zemine bi naylon falan seredim.
  orta ve yüzük parmaklarının hani şu metalcilerin konserlerdeki bi hareketi varya] ) orta ve yüzük parmağını içeri sokup didretmemle vuku buldu. aynı esnada sol elimle de göbek deliğinin altını bastırmıştım. (bazı konusuz videolarda o şekilde görmüştürm zira) bakınız
  hiç beklemediğim bir anda aynı pornolardaki birden şarrrrr diye bi şey akmaya başladı ilk baş kıllandım sidik sandım. (itiraf edicem) bi ara çaktırmadan elimi burnuma yaklaştırıp kokladım. sidik kokmuyordu. su gibi ama azcık yoğun çok azcık yoğun bi sıvı çıktı. ve bayağ uzun sürdü 30 saniye belki daha fazla. bi kaç kez durdum devam ettikçe aktı. çok garipti lan bir an bana bi gülme geldi. kadının tekinden şaldır şaldır bi şey akıyor salonun ortasında koltuğun üstünde. sıvı çok sıcaktı bu arada. neyse sonra devam ettik ama bana eski zevki vermedi. sürtünme miktarı arttı nedense daha kaygan olmasını beklerken. benimki acımaya başladı sürtünmeden. elle göbeğine boşaldım. mevzu kapandı.

  edit: imla
  ekleme: arkadaş fahişe değildi.
 • ''inanmak başarmanın yarısıdır''
  sasha grey
 • bunun dozu önemli abi.
  ilk karşılaştığımda noluyo lan oldum.
  aktif ve sürekli lav fışkıran yanardağ gibi ne zaman ne kadar patlama olacağını bilinmeyen bir durum.
  doza göre renk değişiyor, beyaz olanı güzel, fazla olmuyor güzel, ama randımanlı bir çalışma yaşanmışsa o zaman işin boyutu artıyor, rengi değişiyor.
  bunu yaşayan kadın deli zevk alıyor o kesin, tabii sonrası ıslanan yatağın nasıl kurutulacağı sorunsalı var ki bunun en hızlı çözümü ütü ile ortamı kurutmak oluyor ki dışarıda kalıyorsanız peşinen odanıza ütü isteyin, yoksa sabaha kadar ıslak yatakta yatılır mı yani.
  evde sevişen insan rulo tuvalet kağıdı falan bulundurur normalde ama bunu yaşayan bir hatunla beraberseniz yedek havlu istifliyorsunuz hep.
  biraz meşakkatli ama güzel hadise.
hesabın var mı? giriş yap