• squirtle'ın ash tarafından sahiplenilmeden önce mahalleden arkadaşlarıyla mekan basma, dükkan yağmalama, haraç kesme gibi illegal faaliyetlerde bulunduğu örgüt. taktıkları çakma ray-ban güneş gözlükleri sayesinde şahin ve çetesi kıvamında bir izlenim bırakan bu bir dönemin unutulmaz çetesinin dağılışı ash'in yoko ono misali grup içinde hır çıkarması, grubun beyni squirtle'ın kalbini çalması sonucu gerçekleşmiştir. gangster hayatının kendisini yorduğuna kanaat getiren lider sivri uçlu güneş gözlüğünü arkadaşlarına devretmiştir. ama hala pikaçu'yu, bulbasaur'ı, pidgeotto'u yamacına toplayıp elinde nargilesi "zamanında az blastoise dövmedik" diye geçmişi canlandırmaktan geri kalmaz, boş buldukça psyduck'in ensesine şaplak atarak eski günleri yad eder.
  • ninja kaplumbağalar'ın mafyavari olanı.

squirtle, fakirin kollayanı, kadir inanır gibi bir gangsterdir fakat. orayı atlamayalım.
  • karizmatik güneş gözlükleriyle hafızama kazınmış illegal bir örgüt.çete liderleri ash ile hiç tanışmasa belki kendi kariyerleri açısından çok iyi yerlerde olabilirlerdi.bunların ayrı bir havaları vardı.hep bir ağızdan 'squirtle squirtle squirtle squirtle' şeklinde ses çıkarmalarına hasta olurdum.çok sevimli bir tipleri vardı.halkı sömürüp yemeklerini çalıp karınlarını doyururlardı.sonra ash bunların çete başının hayatını kurtarıp kendine bağladı falan filan.

çeteyi yakından tanımak için şöyle bir video var. http://www.youtube.com/watch?v=uwykdfiz-tg

videoya ek olarak şöyle hoş bir resimleri mevcut: http://c1207.hizliresim.com/z/u/b38zv.jpg
  • karizmasına hasta olduğum illegal örgüt.*
  • çeşitli piçliklerle kendilerini eğlendiren bir örgüt. tshirti satılsa alıcam amk.

pokemon antrenörü olsaydım şayet bu ekibi toplar, ortalığın amına koyar patoz ederdim valla.

arkadaşlarla piknik yaparken
  • --- spoiler ---
    ash ketchum'un squirtle'ının ilerleyen sezonlarda geri döndüğü, pokemon evreninin suicide squad'ı.
    --- spoiler ---
  • insanın pokemon olup katılası geliyor
  • nickime isim veren müthiş oluşum. :)
hesabın var mı? giriş yap