• 1963 doğumlu tamil kökenli hintli aktris. anil kapoor'un kardeşi boney kapoor ile evliymiş. kendisiyle english vinglish filmi sayesinde tanıştım ve gerçekten başarılı buldum. o koca gözlerine hayran bıraktı beni.
  • mr.india, lamhe, chandni filmlerindeki hallerine bayıldığım, harika dans eden, kocaman güzel gözleriyle ekranda ışık saçan aktris. puli'deki hali biraz ürkütücü geldi ama kendisini yaşlanmayangillerin bir üyesi olarak her daim bağrıma basıyorum.
  • hayatını kaybetmiş aktris.
  • ilk filmini 4 yaşında çekmiş, tamil nadu'dan çıkıp tüm hindistan'ı fethetmiş, inanılmaz güzel dans eden ve rol yapan bir huri idi. genç bir yaşta (54) aramızdan ayrıldı. anısına mr.india filmindeki meşhur dansını buraya bırakalım. avarathu aanmaa santhi adayattum!
  • 24 şubat 2018 tarihinde dubai'de kalp durması nedeniyle vefat etmiştir. duyunca şok oldum.
  • her ne kadar bollywood filmlerini sevmesem de anneannem sayesinde oldukça filmini izlediğim ve sevdiğim bir oyuncuydu. huzur içinde yatsın.
    kalbimde hep nagina olarak kalacak...
  • herkes burda güzelliğinden, o kocaman güzel gözlerinden bahsetmiş ya, iste o güzelliği, gençliği, zayıflığı, kırışıksız yüzünü korumak için aldığı ilaçların, yaptığı iğnelerin kurbanı olmuş aktris.
  • kendisini english vinglish adlı filmden tanımıştım. 24 şubat 2018'de dubai'de kaldığı otelde hayatını kaybetmiş.
  • biraz evvel mom filmini izlemiştim. oyuncuyu aşırı güzel buldum ve araştırmak istedim. maalesef ki onu tanıdığım filmin ölmeden önceki son başrol filmi olduğunu öğrendim. 2017 yılında filmi çekip, 2018 yılında bu dünyadan ayrılmış. üzüldüm.
hesabın var mı? giriş yap