şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1963 doğumlu tamil kökenli hintli aktris. anil kapoor'un kardeşi boney kapoor ile evliymiş. kendisiyle english vinglish filmi sayesinde tanıştım ve gerçekten başarılı buldum. o koca gözlerine hayran bıraktı beni.
  • english vinglsh'i bir kenara bırakırsak şüphesiz ki akla hep şu dansıyla gelecek hintli aktris.
    o gözler, o kıvraklık, o bakışlar...
  • mr.india, lamhe, chandni filmlerindeki hallerine bayıldığım, harika dans eden, kocaman güzel gözleriyle ekranda ışık saçan aktris. puli'deki hali biraz ürkütücü geldi ama kendisini yaşlanmayangillerin bir üyesi olarak her daim bağrıma basıyorum.
  • hayatını kaybetmiş aktris.
  • birkaç saat önce ölüm haberini aldığım bollywood aktrisi.
    özel hayatında yaşadıkları ve yaşattıkları artık onunla allah arasında. ben oyunculuğu hakkında bir şeyler karalamak istedim. şüphesiz ki bollywood'da bir döneme damgasını vurmuş bir aktris. fakat eski hint filmleriyle pek aram olmadığından nagina dışında 90 öncesi filmlerini izlemedim. ben kendisini özellikle english vinglish filminde çok beğenmiştim. hâlâ en sevdiğim hint filmleri arasındadır. izlerken de sürekli ne kadar güzel bir kadın diye düşünüp durmuştum. çok güzel bir kadın ve çok da iyi bir oyuncuydu. hint sineması büyük bir değerini kaybetti.
  • ilk filmini 4 yaşında çekmiş, tamil nadu'dan çıkıp tüm hindistan'ı fethetmiş, inanılmaz güzel dans eden ve rol yapan bir huri idi. genç bir yaşta (54) aramızdan ayrıldı. anısına mr.india filmindeki meşhur dansını buraya bırakalım. avarathu aanmaa santhi adayattum!
  • 24 şubat 2018 tarihinde dubai'de kalp durması nedeniyle vefat etmiştir. duyunca şok oldum.
  • her ne kadar bollywood filmlerini sevmesem de anneannem sayesinde oldukça filmini izlediğim ve sevdiğim bir oyuncuydu. huzur içinde yatsın.
    kalbimde hep nagina olarak kalacak...
  • vefat etmiş bollywood aktristi.
  • herkes burda güzelliğinden, o kocaman güzel gözlerinden bahsetmiş ya, iste o güzelliği, gençliği, zayıflığı, kırışıksız yüzünü korumak için aldığı ilaçların, yaptığı iğnelerin kurbanı olmuş aktris.