şükela:  tümü | bugün
  • bu ay içinde tanıtımı yapılıp güney kore'de satılmaya başlanması planlanan nissan juke rakibi mini suv. araç tasarımıyla da nissan juke'a rakip olarak geldiğini belli ediyor gibi. henüz teknik ayrıntı paylaşılmamakla beraber 1,6 litre 4 silindirli benzinli motor ve 7 hava yastığı beklenenler arasında. şahsi kanaatim ssangyong'a devrim niteliğinde bir yenilik getirmeyip fiyata oynayabileceği yönünde.
  • iç dizaynı olarak renault clio ya benzettigim araç. üst donanım seviyeleri gayet hoş duruyor. başlangıç fiyatı da rakiplerine göre makul gözüküyor. ssanyongun pazar payını genişletir zira bunun dışındaki diğer modelleri hep 2 litrelik modellerdi ve ülkemiz vergilendirme sistemi yüzünden saçma sapan fiyatlara sahipti
  • clioyla alakası olmayan araç içi kalitelidir ancak otomatiği biraz fazla yakar 7.2??
  • dün trafikte görüp hayran kaldım. az önce 55 bin liralık fiyatını görünce içim cız etti. ben kim miyim, punto'ya 40 bin bayılan bir salak.
  • 1.6 litrelik benzinli motordan 128 bg güç elde edilen güney koreli araç. bu güç, 150 nm civarı tork ve 1400 kg'lık agirlikla birleşince performans nasıl olur merak ediyorum. karma tüketimin 7 lt civarında olması motorun zorlanabilecegini düşündürüyor açıkçası. alternatif olarak dizel otomatik versiyonunun da yakın zamanda türkiye'ye geleceği duyuruldu. unutmadan, ismi italya'daki tivoli kentinden geliyormuş.
  • gayet hoş bir model olmuş dedirten über araç.
  • dizeli gelmiş haydi yüklenin
  • tersten oku

(bkz: i love it)
  • guncel fiyat listesi ile hyundai tucson ve mazda cx-3 karsisinda hic bir sansi yok.
  • bugün baya zorladigim performansı hoşuma giden araç tabi spin atım az daha yanlamasıma duvara girecek gibi oluşumu saymazsak tabi bu benim davarlığım 70 ile giden araçta el freniyle arkayı açıp yanlayan bir zihniyette olduğum için oldu herneyse araç güzel 0-100 ü 10.5 bilemedin 11 saniyede çıkar oda yüklü halde esp si kapanır gazlamaya çok güzel gelir sürücü otomobilidir e yorlamam bu kadar