şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
440 entry daha
  • (bkz: gerizekalı turnusolu)

herhangi bir şekilde ssd'yi eleştiren ile fazla muhattap olmamak gerekir. ssd'yi eleştiren kişi aynı zamanda düz dünyacıdır. modern tıbba inanmaz. aşı yaptırmaz.
  • tüm bilgisayar bileşenlerinin önünde secdeye durması gereken nesne. ölüyü diriltmek tabiri resmen bunun için bulunmuş gibi. hadi macbook'u geç, onu da canavar yaptı ama, egzantrik işler için 2 yıl önce aldığım lenovo i3 işlemcili kağnıyı bile bildiğin ferrari'ye çevirdi namussuz.

ssd'ye laf eden çarpılır, ağzından sıçar, burnundan osurur arkadaşlar.

edit: bu arada lenovo'ya taktığım ssd crucial'ın 240 gb'liği. n11'den aldım indirimle 170'e geldi. bence yaklaşık 2 katı pahalı samsung evo'ya o paraları vermeye gerek yok. crusial gayet başarılı bir ssd. macbook'ta samsung evo var ama.
  • hem veri depolarken hem de sistem kurulumlarında kullanılması kullanılması gereken teknoloji. hdd denen miadı dolmuş depolama aygıtının adının bile artık anılmaması gerekirken burası hala ssd’ye geçip ne kadar fark olduğunu anlatanlarla dolu. bunu ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum ile ilişkilendiriyorum.
  • ilk defa pata dan sata disk’e geçtiğimde bu hissi yaşamıştım.
  • artık laptop alırken ilk baktığım özellik.

ssd olmayan laptop, artık düz vites araba geliyor bana.
  • internetin icadından sonraki en büyük buluş. adata ssd bile işinizi fazlasıyla görür.
  • windows 10 varsa mutlaka olmalı

ölüyü diriltmek gibi bir mucizevi kerameti var
  • notebookdan mekanik parçaları uzaklaştırdım kafam rahat, çift ssd candır. kullanacak arkadaşlara samsung evo serisi öneriyorum.
  • 2010 yılında 128gb ssd icin 400 kusur lira vermiştim. kaç dolar ediyordu hatırlamıyorum. 2018 eylul ayında bozulana kadar kullandım. hayatimda teknolojik ürünler konusunda verdiğim en iyi karardı diyebilirim.
    yıl olmuş 2020 hala alalım mı almayalım mı, kaç para bilmem ne...
    gidin alın ya, bunu almadan da pc kullanmayın yazıktır günahtır.
145 entry daha