şükela:  tümü | bugün
6556 entry daha
 • mehmet atakan foça'ya destek çıkmış. o halde kendisi de rasyonel düşünme yeteginden yoksundur nazarımda.

  "hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir."
  akılci düşünme demek istiyorum. hala korelasyon kuramiyorsa söyleyecek fazla bir şey de yok!

  https://mobile.twitter.com/…atus/928849642556502016
 • atakan foca denilen ataturk ve cumhuriyet dusmani bir adama alenen destek ciktigi icin, az once kendisini twitter’dan engelledim.

  cidden anlamis degilim. bugune dek ssg’ye hep saygi duymusumdur. sozluk gibi bir ortami bizlere kazandirdigi icin tesekkur ediyorum ancak yolumuz burada ayriliyor.

  teyit org ve kendisine basarilar.
 • sırf liboşluk için hani, başka bir amaçla değil; sırf dikkat çekeyim, aklınca "bu kadar gözleri gören körler arasında çakmak falan yakayım" kafasıyla hareket edip, elon musk'ın tweet'ine işini gücünü bırakıp şu cevabı vermesi apaçık bir kötü niyet değil de nedir?

  memlekette başka irdelenecek, peşinden gidilecek, "o iş öyle olur mu yav" diyecek olay yokmuş gibi, atatürk'ün sözünü ecnebiye karşı yalanlamaya çalışmak falan, ne bileyim, bana çok kanserli geliyor.

  aynı şey kanzuk efendide de mevcut. geçenlerde bir grup öğrencinin kartonlarla atatürk haritası yapmasını kanzuk da şöyle favorilerine alarak eleştirmişti.

  hani her şey bitti; siyasal islam, radikal islam, kürtçü terör falan yok oldu da, konu atatürk gibi biri hakkında yapılan işlere kaldı ve ekşi'nin baş liboşları da bu adamla uğraşıyor.

  acınası.
 • bahsi geçen sözün mevzubahis bir kimse tarafından söylenmiş olduğuna dair elde bir bilgi olmadığından yola çıkıp foça atakan'ı eleştirenlere bir ironiyle yanıt vermiştir. ha elon musk'ın tweet'inin altına gidip bunu dillendirmesiyse bir house nigger durumudur ki ssg'yi tanıyanlar için kendisini böyle düşürmüş olması şaşırtıcı değildir.
12 entry daha