1034 entry daha
  • kafasi dolu, her daim dusunceler icerisinde. bu kadar kafa yordugu seyin dunyayi ele gecirmek oldugu yonunde endise tasiyorum.
  • bugün e tohum toplantısında 2 saat civarı konuşma yaptı. hiç sıkıcı olmamayı başardı. açıkçası sıkılabilirim diye düşünüyordum, neredeyse hepsini bildiğim bir dolu şey anlatacak diye. tam tersine, ben de, salondaki diğer katılımcılar da gayet keyifle ve hatta bazen de gülerek, eğlenerek dinledik kendisini.

esas takdir ettiğim, "ulan bu da sorulur mu?" denilebilecek soruları dahi gayet ciddiye aldı, gayet güzel cevapladı. hatta google yardımı misali "bu cevabım yeterli oldu mu?" diye de sordu. o yüzden, en azından benim için ve en azından bu tavrı açısından örnek almam gereken bir şahıs olduğunu söyleyebilirim. kendisiyle iş arkadaşı/arkadaş/ortak(size baktığınız yerden nasıl görünüyorsa o) olmak benim gibi çevresindekileri kendine örnek olacak yetkinlikten, olgunluktan, bilgelikten uzak görmeye meyilli bir kendini beğenmiş insanı bazı konularda hizaya sokmak açısından faydalı oldu.

umarım kendisi de benim kıymetli yönlerimi şiar edinecek kadar olgun olmayı becerebilir.* (bkz: eskiden çok kibirliydim şimdi tamamen kusursuzum)
5789 entry daha
hesabın var mı? giriş yap