şükela:  tümü | bugün
  • birgün ssg göle maya çalıyormuş, o sırada oradan geçmekte olan kanzuk yaklaşmış. "napıyorsun sedo?" diye sormuş, sedat "göle maya çalıyorum" diyince kanzuk gevrek gevrek gülmüş, "offf göl maya tutarsa ticari itibarı hayal edemiyorum" demiş.
  • bir gun sedat'la kanzuk parka gitmisler. kanzuk demis ki once ben sallanayim salincakta sonra sen. (tek salincak varmis) neyse kanzuk salincaga binmis bi daha salincaktan kalkamamis kilo sebebiyle. vay uyanik eheheh. sedat da bakmis kalmis. ambulans cagirmislar kanzuk'u salincaktan kurtarmak icin kanzuk salincaktan hevesini alinca. ambulans gelmis paramedikler demis ki bu bizim degil itfaiyenin isi.
  • sedat ile kanzuk ucaga binmisler, ucakta bir alman bir fransiz ve bir ticari itibar varmis.

kanzuk ucaktan geri inmis.
  • bir gün sedat göle maya çalıyormuş, bi yandan da iphone'dan gülşen dinliyomuş. ordan geçmekte olan kanzuk durumu görmüş demişki , "ey sedat ne yapıyorsun, göl hiç maya tutar mı?"

sedat ne dese beğenirsin: "ya tutarsa, ya tutarsa, ya tutar da aşk elverirse"
  • sedat donmuş göle tereyağ sürerken kanzuk gelmiş, demiş ki niye zeytin yağı kullanmıyon? olm demiş kilosu kaça biliyon mu zeytin yağın...bitti fıkra, gülmüyosanız sorun sizde çünkü çok komik
  • sedat bigun kanzuku gormus ve,
    "lan bu got gobek ne? turk kizina donmussun?"

kanzuk:"uff sana ne slq"
  • ... sonra da sedat demişki uçmayı bilmiyorsun, niye yazarlık yapıyorsun?
  • bir gün kanzuk ile sedat hakaret içeren entry'ler nedeniyle aranıyorlarmış. habervaktim okuyucusu polis bunları görmüş ve sedat'a "dur yahudi kaçma" diyerek bağırmış. sedat da kanzuk'a dönüp "sen kaç beni tanıdılar" demiş.
  • sedat ile kanzuk yolda yürürlerken yerde bir ağaç parçası görürler. kanzuk sedat'a dönüp "kartvizitini düşürmüşsün" der, üstüne de sedat yapıştırır cevabı; "ooo vereyim mi bir dal?"