• sedat, özgür demirtaş'ın sözlüğü bırakma gerekçesine cevap verir. sonra olaylar gelişir.

maçın özetini izlemek isteyenler için link

edit: şu herkese aktrol yaftası takmayı bırakın artık. neymiş aktrolmuşum ve atatürk düşmanıymışım! aktrol olduğumu ispat edemeyen şerefsizdir (siyasetçi gibi konuştum) atatürk düşmanı olduğumu iddia eden sosyal hayatta hastanelik olur. ben siyaset düşmanıyım, kimseye sizin gibi biat etmem, hadi şimdi salya sümük git başlığıma aktrol yaz.
  • "adam tweeti atmadan sen başlığı açmışsın" diye tepki gösterdiğim başlıktır. o tweeti yazarken sen de başlığı mı açıyordun bu ne hız?

asıl meseleye gelirsek öyle tweet ile cevap vermek ile olmuyor bu işler. özgür demirtaş doğru bir noktaya parmak basmış. ne yazık ki hakaretvari başlıklar artık ayyuka çıktı. hele ki bugün açılan bir başlık altında başlık sahibine tepki gösteren bir entry'nin silinmesi var ki bunun savunulacak tarafı olamaz. adam atatürk'ü vatana ihanet ile suçluyor moderasyon o başlığı ellemiyor ama tepki gösteren arkadaşın entrysini siliyor. birini hele ki ülkenin kurucusunu ihanet ile suçlamak hakaret değilse nedir? özgürlüğü esas aldığınız için başlığa dokunmadıysanız diğer adamın girdiği entryi neden sildiniz?

edit: silinen entryi merak edenler için (#103502595)

dipnot: başlığı açan şahıs mimlenmiş bir aktroldür. sizce ona bu başlığı açtıran atatürk düşmanlığı mıdır yoksa sedat sevgisi midir? şahsen ben bir aktrol beni savunsun istemem.
  • ayar gibi ayardır. sadece beğendiğin şeylerin yazıldığı bir yer görmek istiyorsan özgürlükçü değil faşistsin demektir.
  • ekşi sözlük üzerinden prim yapıp sahte solcuların sevgilisi olmak isteyen özgür efendiye verilmiş tokat gibi cevaptır.
  • sedet argumanina guveniyorsan hodri meydan test et.

ataturk hakkinda yazilanlari malum kisi icin yaz ve mudahale ediliyor mu edilmiyor mu gorelim.
  • sedat bey’in konuyu tam anlamadigini gosteren basliktir.
  • bizi kapatsınlar çağrısıdır.

edit:

ssg atmayı bırak suç unsuru olunca hemen siliyorlarmış falan filan.

(bkz: şovu kes)

(bkz: #102984362) bu mu ulan silme? ona buna orospu çocuğu diyince düşünce özgürlüğü mü oluyor? ha bunu görmeme şansları da yok gördüler. bir aydınlat bakalım buradaki düşünce özgürlüğü neresindeymis öğrenelim.
  • sözlüğün kurucusunun cevabıdır.

sedat bey;

tweet inizin tamamında küçük harf kullanmışsınız, sözlükte olduğu gibi. tc yi büyük harfle yazmışsınız, olması gerektiği gibi. peki, neden atatürk ün ilk harfini büyük harfle yazmadınız diye sorsam? fazla mı alınganlık yapıyorum ben?
  • 8 yaşında mahalle maçlarında penaltı var diyen rakibe: "adamın düşmedi ki olm ne penaltısı" cümlesi ile ölesiye kapışacak cevap.
  • ssg’den beklemediğim şekilde çirkin bir üslupla verilmiş cevaptır. lütfen serkan inci’ye dönüşme ssg.
343 entry daha
hesabın var mı? giriş yap