şükela:  tümü | bugün
  • kazandığı paralardan ötürü tatmin olabilecek bir insan olduğuna inanmıyorum.
  • sözlüğün kalitesinin düşüşü diye birşey yok.
    sizin bahsettiğiniz zamanlarda web trafiğinin %85'i masaüstündeydi.
    şimdi ise %80'i mobilde. artık insanlar pc kullanmıyor.
    mobilde nasıl kaliteli içerik üretecek? browserda 20 sekme açıp araştırma yapılıp, 10 parmak klavyede yazılan içerikle, teker teker parmaklarla yazılan içerik bir olur mu?

ilaveten bundan 3-5 yıl önce sosyal ağlar böylesine vakit almıyordu. whatsapp'a bu denli vakit harcamıyorduk. ve bu şiddette içeriğe - gündeme maruz kalmıyorduk.

eskiden insanlar 5 saat internet vakit geçiriyor ama vakitlerini doldurabilecekleri birşeyler yoktu. şimdi ise o 5 saatte 1 milyon tane iş yapıyorlar.

bunlar hiç düşünmeden etmeden olayı sadece paraya bağlamak saçma.
    ilaveten adam dünyada olmayan birşey yapmış yıllar önce, bu sistem para kazanmasında ne kazansın? neden zorunuza gidiyor sözlüğün para kazanması, kazansında geliştirsinler sürekli, yeni işler yapsınlar, istihdam sağlayıp vergi ödesinler. ulan destekleyeceğiniz şeyi sürekli eleştiriyorsunuz. görende 5-6 yıl önce yazarların hepsi filozoftu sanacak. okuyoruz eski entryleride, çok bir fark yok.

sözlükteki ilk entrysi bu başlık olan birine oturup ne diye yazıyorum orasıda ayrı mevzu zaten.

dip not: ulan ne savundum sözlüğü be. avukat lazım olursa yeşillenin maaş sgk dürüme okeyim.