şükela:  tümü | bugün
  • yakında yayına girecek olan nba, formula 1, premier lig maçları gibi önemli ligleri yayınlayacak olan sadettin saran' a ait spor kanalı.

umarım şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçlarınıda şifresiz yayınlarlar.

ssport twitter
  • digiturk 87. d smart 78. turkcell tv+ 77. kanaldan yayın hayatına başlayan kanal.
  • adı hd olan ama sd yayın yapan, aynı saatte başlayan premier lig maçlarından istenen herhangi birini izleme olanağını ortadan kaldıran, saran'ın rezil kanalı.

bein ile aralarında nasıl bir anlaşma yapılmış ki sezon ortasında bozulabiliyor anlamak mümkün değil.

bu işlere rekabet kurulu mu bakar, rtük mü bakar, tüketici mahkemeleri mi bakar bilemiyorum ama burada kitabına uydurularak yapılmış olsa bile bir dolandırıcılık olduğu muhakkak.

resmi yollarla halkı soyuyorlar.
  • formula 1 rezaletine devam eden kanal. sabah erken saatte olan çin gp'sinin tekrarını taaa gece 4.30'da verdiler (ki ertesi gün pazartesi gece o saate kalıp izlemek mümkün değil malum iş güç var), bugün ise bahreyn gp sıralama turlarını canlı bile yayınlamadılar saat 22.30'da bant yayınla veriyorlar. yarın ise tsi ile 18.00'de başlayacak yarışı başka kanallarda yayınlayacaklar (neymiş premier lig maçı ile çakışıyormuş!!!).

batsın premier liginiz. güya sevindik f1 kavuştuk diye ama sevincimiz kursağımızda kaldı resmen. işin kötü tarafı sıra avrupa yarışlarına gelindiğinde ne gibi saçmalıklar yapacaklar acaba. malum saat 15.00'te başlıyor yarışlar. madem beceremeyeceksiniz veya öncelikleriniz farklı niye alıyorsunuz kardeşim f1'in yayın haklarını??
  • 2017 bahreyn gp 'yi öncelik anlaşması gereği canlı yayınlayamayan kuruluş. sitesinde belirttiği yayın akışına göre 20:00 da banttan yayınlaması gerekirken yerine nba maçı vermekteler. bilgi almak için sitede belirtilen telefon numarasını aradığınızda güvenlik görevlisi çıkmakta ve binada yetkili kimsenin olmadığını söylemekte. belirsizlik var, muhatap yok. günün anlam ve önemine yakışan bir hareket.

http://www.ssport.tv/broadcast
  • bahreyn gp konusunda hem premier league hem de f1 izleyicilerini mağdur etmemek için dijital platformlarla anlaşma yapan kanal. manu-chelsea maçı ile bahreyn gp çakışmıştı, konu bu, bilmeyen varsa.

bahreyn gp'yi digiturk, dsmart ve turkcelltv+ üçlüsünde yayınladılar.

digiturk'teki yayın beinsports 2'deydi, turkcell'de de turkcell life+ kanalındaydı. dsmart'ta da smartspor veya smartspor 2'den verilmiştir.

zaten ssport izlenebiliyorsa bu üç platformdan birine sahip olması lazım insanın.

edit: bir dalyarak çıkıp kanalı savundu demesin diye kendim edit yapayım. bir bağım yok kendileriyle, ilgim de yok, sosyal medyadan edindiğim bilgiyi paylaştım.

yarışı da manchester united-chelsea maçını da izlemedim.
  • program seslendirmeleri 90lar tadında, amerikan spikerlerinin türk versiyonu şeklinde olması güldüren televizyon kanalı.
  • dünyanın her yerinde cam gibi yayınlanan pl maçlarını flu yayınlayabilen kanal.

(bkz: 12 ağustos 2017 chelsea burnley maçı)