şükela:  tümü | bugün
 • ingiltere, abd, kanada ve brezilya'da birçok şubesi bulunan ingilizce kursu. kalitesi ve fiyatı ortanın üzerinde seyreder. çalışanları gayet güleryüzlü ve samimidirler. ucuz kursların aksine hocanız hastaymış hadi evinize gidin demezler.
 • brighton'da bulunan şubesi, oda oda ufacık sınıflardan oluşmuş, eski bir ingiliz apartmanından bozma bir binaydı. şehrin sahil tarafında büyükçe bir binası daha vardı. öğretmenler oldukça deneyimli ve arkadaş canlısıydılar.

  çok değil 1,5 aylık tecrübem olmuştu ama hala gülümseyerek hatırlıyorum o binada geçirdiğim günleri. ilgili personel derslerdeki durumunuzdan, yanında kaldığınız aileyle (bkz: host family) olan ilişkilerinize kadar, okulla bağlantıda olduğunuz müddetçe sizi yakından takip eder. problem çıksa bile ailenize durum yansıtılmadan giderilir.

  şehir turları, denk gelirseniz festivaller (bkz: gay pride), tiyatro, opera, müzikal gibi daha bir çok sosyal aktivite düzenlenir ve her akşam okulun hemen ilerisinde bulunan king and queen'de guinness içilir. dolayısıyla tam bir kamp havasında genellikle komün halde oradan oraya tüm şehrin sonuna kadar tadı çıkarılır.

  tavsiye edilebilecek bir kurstur burası. gidecek olanlara bol eğlenceler...
 • londra merkezde ki binasının ilk 3 katı derslik, diğer katları ise yurt olarak kullanılmaktadır. londra mimarisine uygun olarak eski bir binadır ama hala taş gibi dimdik ayaktadır. hocaları 25 ila 30 yaş arası olup yemeye, içmeye, kaynatmaya pek yatkındırlar. bu dil kursuna kaydolduğunuz zaman hergün british museum'un önünden geçer yağmur altında ıslandıktan sonra dersinize girersiniz.

  türk öğrenci sayısı çok fazla olmadığından ingilizcenize katkısı büyük olur. holaaa espania!
 • londranın russell square semtinde şubesi bulunan ve çok egzotik bir eski binada eğitim veren dil okuludur. hocaları sıcak ve samimidirler. türk sayısı yüzde 10 veya 15dir. londranın merkezi için iyi bir rakam. sosyal aktiviteleri boldur ve kar amacı pek güttüğü söylenemez. fiyatına göre londrada gidilebilecek bir okuldur.
 • brighton şubesinde türkler korelilerle birlikte başı çeker.
 • londrada olabilecek en güzel yerlerden birinde olan dil yuvası.her 10 kişilik sınıfta ortalama 3 türk var.
 • san francisco subesinde 36 hafta gecirdigim dil okulu.

  sehrin en populer caddesi olan market street uzerinde, tarihi bir binada 4 kat okula aittir. isvicre ve koreli ogrencilerin yogunlukta oldugu bir okuldur. turk ogrenciler ise genelde pre-intermediate ve intermediate seviyelerinde yigilmistir. o seviyeleri cabuk atlarsaniz sinifinizdaki turk sayisi giderek azalacaktir. sehirdeki diger okullarin aksine arap populasyonu oldukca azdir. hocalari oldukca disiplinli ve yardimseverdir. ozellikle ogleden sonrasi kurslari secilecek olursa uygun fiyatlarda egitim alinabilir. sosyal aktiviteleri tonladir.

  dilinize katkisi suphe barindirmaz. f/p oranina gore bir arayistaysaniz, gozu kapali gidilebilecek bir okuldur.
 • londra şubesinde dört hafta eğitim aldığım dil okuludur.sınıfları,çalışanları,hocalarıyla sıcacık bir ortam sunar.hocaları size yeni bir dil ve kültür anlamında bir şeyler katabilmek için çabalar.okulun sosyal aktivitesi bol olmakla birlikte,hocalar yapılan gezileri de derslere uyarlayabilmektedirler. ayrıca british museum'a yürüme mesafesindedir.
 • 2002 yılında brighton şubesinde türkçeme iyi yatırım yapmıştım.
hesabın var mı? giriş yap