şükela:  tümü | bugün
 • "paceville" adıyla da bilinen malta adasının eğlence merkezi. barlar sokağı gibi bir yer. ama çok daha fantastik, çok daha eğlenceli, kocaman kocaman barlar, güzel müzik, güzel kadınlar/adamlar filan.

  ayrıca otel konaklama ücretlerinin en düşük olduğu mekandır -sanırım gürültüden- geceliği 6$ a oda kahvaltı yatacak yer bulunur buralarda.
 • haftasonlari turistler ve universiteli gencleri barlarda ve gece kuluplerinde eglenirken bulabileceginiz guzel yer. su an burdan yaziyorum. o latin bar senin, bu club havana benim, o rulet senin bu gentlemen's club benim geze geze bitirdim. puanim 10 uzerinden 6.5'tir. onun disinda malta tarihi bir ulke. hala ticaret yollari ustundeki bir ulke. ınsanlari guzel. burada bulunanlar yesillendirin. beraber gezelim.
 • paceville gibi barlar sokağı ve hemen altında casino maltanın bulunduğu malta'nın eğlence merkezi.herkesin görmesi gereken yer
 • buraya gelmeden önce ekşide biraz araştırma yapmıştım malta hakkında. kıbrıs gibi bir yer canlandırmıştım zihnimde.

  anlatılanların çok dışında bir yer.

  geldiğimden beri hergün bir festival var. havai fişekler havada uçuşuyor.

  nüfus çok genç yüzde 90'ı eli yüzü düzgün insanlar.

  sabahın 5'inde sokakta maraton koşan bir dünya insan var. yaşlı genç burda herkes sporcu. daha hava aydınlanmadan başlıyorlar koşmaya.

  herkesle bir şekilde ingilizce konuşabiliyorsunuz. dil sorunu yok.

  adanın etrafı plaj dolu, plajı yok denmişti en az 10 tane var. st julians'ta çok tekne olduğu için yüzmeyi tavsiye etmem. gene de marmara'dan hayli temiz.

  6 dolara otel falan yok. bayram zamanı gecelik 100 euro'dan başlıyor. eskidenmiş o.

  türkiye ile saat farkı yok denecek kadar az. jet lag problemi de yok.

  misler gibi tatil beldesi.

hesabın var mı? giriş yap