• (bkz: #17309702)

cebe, deftere vs. iliştirilebilmesini sağlayacak bir klipsi de olsaydı "olması gerektiği gibi olan kalemler"den olacaktı bu kült model lakin gene de harikadır, önünde ceket iliklemek gerekir. renk skalası ve kalitesi itibariyle de piyasada çok alternatifi yoktur. bunun tahtını sallarsa aha buraya yazıyorum, stabilo pointvisco sallar.
  • hayat arkadaşım, yolladaşım.

bitmek bilmez, zati ya ben yere düşürür ucunu mahvederim yada bir yerlerde unuturum ama bittiğini pek görmedim.

iş başvuru formlarını bunlarla doldurmuşluğum vardır (siyahtan bahsetmiyorum tabiki), her rengine hastayım.

favorilerim pembe ve kahvedir, kırmızı ve siyahın ikamesidir bu iki renk benim için. yıllar sonra dönüp baktığınızda anaokulu mantar panosu gibi defterleriniz olduğunu fark edersiniz.
  • biri mavi diğeri yeşil olmak üzere bir çiftini ucunu lastik-aluminyum karışımıyla kaplayarak hem kalem hem de baget olrak kullandığım, esnekliği sayesinde her türlü darbeye dayanan efsane kalemlerdir.
  • hasan cemal's choice. yıllar evvel kürtler kitabını okurken kitabın arkasındaki resimlerde notlarını hep bu kalemle (siyah renklisi) yazdığını görmüştüm. aradan sekiz sene kadar geçti. barışa emanet olun'da da aynı manzarayı gördüm. adam kuzey ırak dağlarında sadece bu kalemi kullanıyor.
  • ah bir de ucu içine kaçmasa...
  • alinacaklar listesinin basi. kiminin calistigi her firmaya tasidigi yoldasi. yillardir birakamadigi aliskanligi. divit ve kursun kalemden sonraki zaafi. her rengi alinasi. (kafiye muhim)
  • yılların eskitemediği nefis fineliner.
  • ateş pahası
  • aşk. onu tek kelimeyle aşk diye anlatırım. o benim hayatım. bir uzvum. can yoldaşım. başımdan eksik etmesin dediğim. renksiz hayatıma renk getiren. ştabilom benim.
  • 2009 yılında aldığım gök mavisi renkli olanını hala kullanabildiğim kalem. mürekkebi bitmedi, ucu yamulmadı, kapağı sağlam açılıp kapanıyor.

alman yapmış.
hesabın var mı? giriş yap