• kanımca sözlükte ilgi çekmek gibi bir amaç gütmeyen,
    fakat objektif olduğunu iddia ettiği halde şu ana kadar klavyesinden objektif bir laf çıktığını görmediğimiz,
    belki doğru fikirlere sahip* ama tartışmayı bilmeyen veya tartışacak dayanağı olmayan sözlükçü.

ille de tartışsın demiyorum ama sözlüktekileri ikna etmeye istekli görünüyor, bunu yapabilmek için mantıklı bir şeyler söylemesi lazım.
  • sübyancılık kendisinden küçük, çocuk yaştaki insanlarla cinsel ilişkiye girmek ise yaşını öğrenmeden fikir yürütmenin yerinde olayacağını düşünüyorum; düşündürttüren sözlük yazarı.

herif 10 yaşında ise, ki öyle de gözüküyor, sübyancı olmakla suşlayamayız kendisini değil mi.
  • tianeptine iceren ssri lara tezat seratonin geri alimini inhibe etmiyen bilakis arttiran boylece depresyon hipotezlerinin dumuruna vesile olmus bi antidepresan ilac.hipokampusta noroplastitiye arttirdigindan falan bahsedilir lakin gunde 3 kere ilac alimi gibi bi zorlugu mevcuttur.
  • fiziksel olarak uyusturup ama beynini sinirden fokurdatmaya devam eden ilaçlardan olmayan; ne uyku, ne de uyusukluk yapmadan potansiyel katilden kanatsiz melege çeviren antidepresan... çevremde epey bir insanin hayatinin kurtuldugunu söylesem abartmis olur muyum? yoooo... da, katil olmamak için nereye kadar ilaç, o da ayri bir soru. aman ne güzel deyip hemen eczaneye kosturmayin yani, doktorunuza danisin... ya da en iyisi meditasyon, spor falan yapin, örgü örün, etamin isleyin.
  • doktorum verdi kullanıyorum. daha ilk 2 günde faydasını gördüm desem yanlış olmaz ama onsuz yaşamak gerektiğinin de gayet farkındayım.