1. (zamaninda (#1855393)(#1899605) gibi gormeyenin artik goremeyecegi entrylerle sozlugu kasip kavurmus bi kisi.)
    pedofil olmasiyla dikkat ceken yeni bir sozluk yazari. entryleri ilgiyle izlenecektir, sozluge yeni bir bakis acisi katmasini, pedofilinin yanlis yargilanmasina karsi cikarak yeni bir ufuk acmasini umuyoruz. marilyn manson dinledigi de gorulmekte.
  2. kanımca sözlükte ilgi çekmek gibi bir amaç gütmeyen,
    fakat objektif olduğunu iddia ettiği halde şu ana kadar klavyesinden objektif bir laf çıktığını görmediğimiz,
    belki doğru fikirlere sahip* ama tartışmayı bilmeyen veya tartışacak dayanağı olmayan sözlükçü.

ille de tartışsın demiyorum ama sözlüktekileri ikna etmeye istekli görünüyor, bunu yapabilmek için mantıklı bir şeyler söylemesi lazım.
  3. sübyancılık kendisinden küçük, çocuk yaştaki insanlarla cinsel ilişkiye girmek ise yaşını öğrenmeden fikir yürütmenin yerinde olayacağını düşünüyorum; düşündürttüren sözlük yazarı.

herif 10 yaşında ise, ki öyle de gözüküyor, sübyancı olmakla suşlayamayız kendisini değil mi.
  4. antidepresan bi ilaç.
  5. tianeptine iceren ssri lara tezat seratonin geri alimini inhibe etmiyen bilakis arttiran boylece depresyon hipotezlerinin dumuruna vesile olmus bi antidepresan ilac.hipokampusta noroplastitiye arttirdigindan falan bahsedilir lakin gunde 3 kere ilac alimi gibi bi zorlugu mevcuttur.
  6. fiziksel olarak uyusturup ama beynini sinirden fokurdatmaya devam eden ilaçlardan olmayan; ne uyku, ne de uyusukluk yapmadan potansiyel katilden kanatsiz melege çeviren antidepresan... çevremde epey bir insanin hayatinin kurtuldugunu söylesem abartmis olur muyum? yoooo... da, katil olmamak için nereye kadar ilaç, o da ayri bir soru. aman ne güzel deyip hemen eczaneye kosturmayin yani, doktorunuza danisin... ya da en iyisi meditasyon, spor falan yapin, örgü örün, etamin isleyin.
  7. trisiklik antidepresanlara nazaran cok daha az yan etkisi olan bir secici seratonin gerialim inhibitoru. ilk iki hafta etkisini gosteren ve ilac birakildiginda gorulmeyen yan etkileri soyle siralanabilir:

bulantı ve kusma
    sıkıntı
    ishal
    uyku, uyusukluk
    baş ağrısı
    uykusuzluk
    cinsel işlev bozukluğu
  8. diğer rakipleri beyinde serotonin geri alımını inhibe ederken, bunun geri alımı arttırarak etki göstermesi nedeniyle tianeptin paradoxuna yol açmış, garip bir ilaçtır kendileri..
  9. doktorum verdi kullanıyorum. daha ilk 2 günde faydasını gördüm desem yanlış olmaz ama onsuz yaşamak gerektiğinin de gayet farkındayım.

stablon hakkında bilgi verin