• 100 kg lık aslan yoldaş.
    hayatta iki şeye çok acırım;
    biri bizim güvenlik müdürünün (ki kendisi 200 kilo) scooter motoru,
    ikincisi stacka nın sandaletleri.
    sandalet sandalet olalı böyle zulüm görmemiştir herhalde...
  • bıyığını burar da düşünür ve bıyığını burar da neşelenir, bıyığını burar da sinirlenir, bıyığını burar da üzülür ve bıyığını burarken sonuç olarak hep aklına acıktığı değil de acıktığımız gelir, sonra bizi bir numara büyük gülümsemesiyle tavlayıp, adını sanını duymadığımız, duysakta(görsekte) önemsemediğimiz türlü türlü lokantalardan, restoranlardan, kafelerden, gözlemecilerden, pizzacılardan, simitçilerden, kafelerden, barlardan, meyhanelerden, birahanelerden, vesairlerden birine götürür, yedirir, içirir, eğlendirir, sevindirir, neşelendirir.
    desibel cinsinden dünyanın en büyük kahkahalarına sahip, tuvalete bile yoldaşsız gitmeyen, en büyük (büsbüyük) gurmemizdir.
    ayrıca "ufak ufak" başlayan bir sinema yolculuğunun, en ağır öyküsüdür kendisi ve eminim ağırlığı günden güne artacak...
  • nerde bi gri hyundai h100 görsem plakasına bakmama neden olan adam.az taşımadı o araba da bizi stacka.
  • büyük bir kaza geçirmiş olan yoldaşım şu an hastanede.
    http://www.tv8.com.tr/…=51262&page=detail&type=news
    bir an önce iyileşip tekrar kamerayı eline almasını diliyorum.
    orada ki haberde stacka için 110 kilo diyorlar. stacka yalan olduğunu iddia ediyor. ben özgür basından yanayım...
  • marangoz olan babasına "gepetto usta" diyen şahsiyet... bu durumda kendisi de pinokyo oluyor ama bu kadar yalanına rağmen bir kere burnu uzamadı. ulan yoksa o uzayan şeyyyyyy....
    erkenden edit: "gepetto usta esprisini ben yapmışım vakti zamanında. böyle de copyright olayına sadıktır bu stacka...
  • #8569609 numaralı entry aslında bu arkadaşı anlatmak için yeterli...
    bakın bir entryden nasıl analiz yapılıyor.
    bu arkadaş ulalı, bu arkadaş yemek olayına değer veriyor, yani az daha kassa kendini gurme olacak ve bu arkadaş şişman. diyecksiniz ki "şişman olduğunu elbette bilirsin sen bu herifi tanıyorsun, insan bir kelle yemeyle şişmanlamaz" ben de diyorum ki adam diğer yörelerin kelleleriyle ula kellesini kıyaslayabiliyor. yani bu arkadaş yedi düvelde kelle yemiş. adam şişman diyorum size.
  • keşke kaç hindi yiyeceğini görebilseydim bu yılbaşı?
  • hiç bir şehri sevmiyorum... ama şehirlerdeki insanları özlüyorum
    antalyayı özlemem için eser şarttan biri de bu adamdır.
  • kendisi sorumsuz insanlarla arkadaşlık edecek kadar sorumsuz bir insandır...
  • (bkz: uçmuş bu)
hesabın var mı? giriş yap