şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bazi insanlar icin ikinci ev.
 • şansal büyüka'nın lügatında karşılığı statıyum olan kelime.
 • yunanlıların bir stadion'luk koşu pistlerinden dolayı bu adı almıştır. bir stadion yaklaşık 200 metredir. ama artık modern stadyumlarda iki stadion'luk koşu pisti bulunur.
 • 19 mayis, 23 nisan gibi bayram torenlerinin yapildigi mekandir. gorevli ogrenciler toren oncesi aylarca buraya tasinir, dersler kaynar, mutlu olunur.
 • ozellikle yonetmenin sinifta kaldigi programdir.

  -besiktas macinin pozisyonlari tartisilirken 3 kere ali samiyen'e gereksiz roportajlar icin baglanilmasi programin hareketliligini oldurdu suphesiz. "100. yil'in stresi var mi uzerinizde"den daha yaratici soru yok muydu kardesim, bunun icin mi boldun programi diye sorarlar adama.
  -yayin studyodayken ve bir diyalog soz konusu iken ali samiyen'deki sunucunun konusmaya baslamasi guldurmustur
  -konyasporun baskani roportaj verirken faik cetinerin "bundan sonra su pozisyonlari getirin bakiim" seklindeki seslenisini de maalesef duyduk. o sette mikrofonun sesini kisacak bir buton vardir muhtemelen
  -pierre van hooijdonkun "i've got nothing to say" cumlesini "simdi siradi degil" diye cevireni de ayrica tebrik etmek lazim. ingilizce bilmeden guzel atmis, tutturmus asagi yukari.
  -mac sonrasi roportaj yapacak muhabirin adinin ali aydinolmasi da ayri bir renk katti programa. faik cetiner her "ali aydin" dediginde ex hakem'in "noluyo lan" edasiyla bakmasi eglendirdi izleyenleri.
  -ali aydin'in tartismali pozisyonlarin arasina "futbolcu kardeslerimize ders oldun diye sectim" dedigi gereksiz goruntulerin yer almasi ve programin gittikce uzamasi "faik cetiner"i kizdirdi. bir koordinasyon eksikligi vardi suphesiz.bunu ilk programdir diye geciyoruz ama teknik problemler trtde hep varoldugundan ne zaman duzelecek diye dusunmeden edemiyoruz.
 • trt bir devlet televizyonu olması munasebetiyle butun kuluplere e$it uzaklıkta olması gerekirken resmen tuzuk hatası yapmaktadır programı bu $ekilde yayınlamakla.. program sadece uc buyuklerin programı olmanın ötesine geçememi$tir.. diğer anadolu kuluplerinin maçları ise ilerleyen saatlerde yayınlanmaktadır.. bir de ali aydın' ın hararetli konu$maları zaman zaman tansiyonu yukseltmektedir..
 • belki kablo tv'dedir sorun bilemiyorum ama seslerin patlak patlak çıktığından konuşulanların anlaşılması zor trt programı.
 • jenerik muzigini anlamsizca o benim dunyam sarkisinin introsuna benzetmekteyim. program her basladiginda, sanki ajda pekkan sarkiya girecekmis gibi geliyor.****
 • geçtiğimiz haftalarda, cok sevdiğimiz mac sonrası yorumlardan "zor mac oldu, artık önümüzdeki maçlara bakıcaz" diyen bir futbolcunun ardından yayına bağlanıldığında "yani röportaj vermek için verilmez ki, hep aynı yorumlar, lütfen futbolculara sesleniyorum, doğru dürüst yorumlar yapın" diyerek patlayan bir yılmaz vural'lı program..