şükela:  tümü | bugün
  • çok küçükken gitmiştim. tribüne çıkmadan o taraftarların uğultusu ve ilk anda karşı tribündeki kalabalığı görüşüm beni çok şaşırtmıştı.
    ama hiç bir şey beni stadyumda spikerin maçı anlatmadığını fark ettiğim andaki kadar şaşırtamaz. çocuk olma potansiyeliyle babama bir sürü soru sordum, e nasıl anlıyosunuz top hangi oyuncuda? tarzında. tabi cevap açıklayıcı olmamıştı o zaman.
    zamanla gide gele ben de anladım.

(bkz: galatasaray - trabzonspor)
    ali sami yen.
  • kadıköy stadında, fenerbahçe-beşiktaş maçı. 2-1 yenilmiştik. sene 97,98 civarı. üşendim bakamadım şimdi.

edit; buldum. 4 nisan 1999 tarihli maç. fenerbahçe 2-1 yeniliyor kendi sahasında.

yasaklı kaynak
  • 17.11.96 yilinda gitmistim istanbulspor-fenerbahce macina..bir pazar günü inönude oynanmisti..gunduz maciydi..bolic atmisti..istanbulun golunude gokhan keskin atmisti..
  • ali sami yen stadı'nda oynanan galatasaray - antalya maçıydı 2007 yılında. yanlış hatırlamıyorsam sezonun son maçıydı 1-1 bitmişti. maçtan sonra karıştırmıştı ortalık.

not: fenerbahçe
  • ankaragücü bursaspor maçı yıl tahmini 95 filan daha 19 mayısın üstü kapalı falan değil. peder bey içimize ankaragücü aşkını saldı o maçta kendisi fenerli olmasına rağmen. kuzenimle beraber 2 taraftar kazandırdı ankaragücüne.
  • musabaka: liseler arası futbol antalya ili şampiyonluk maçı
    takımlar: antalya lisesi - muratpaşa lisesi
    mekan: eski antalya atatürk stadı
    tribün: açık
    hakem: kuddusi müftüoğlu
    sonuç: uzatmada atılan altın gol ile 0-1 muratpaşa lisesi il şampiyonu
  • çekilin abiniz geldi. galatasaraylı komşumuz çocuğunu ve beni ilk şu maça götürmüştü. kâğıt şapkalarımızı takıp o zamanlar çocuk kontenjanından biletsiz girmiştik tabi. altay'ın skoru 1-1 yapan golünde simoviç'in çimleri dövdüğünü full hd hatırlıyorum. tam arkasındaki kale arkasındaydık. golü yedikten sonra tribünlerin gazına gelip cim bom bom diye ben bile bağırmıştım. bana göre galatasaray'ın en efsane kadrosu 80'li yılların sonundaki bu takımdı. her neyse. mahallemiz (tepecik) göztepeli, komşumuz galatasaraylı, ailemiz beşiktaşlı olmasına rağmen biz fenerbahçeli olmuştuk. çok şükür.