şükela:  tümü | bugün
  • doldurmasi kasan (hele staj naylonsa) ama doldurulmak zorunda olan defter... reddedilme ihtimali yuksek...
    tala$li tala$siz döküm kaynak of oooooofffff
  • okulda okurken bole yazlari falan pislik olsun die bierlerde pratik calisma yapmak egrekir. bu calismayi da ispatlamak lazim bi sekilde. naparsin? staj defteri denen olgu hemen imdada eytisir bu durumda. yazarsin oraya bugun cukur actim bugun boru dosedim bilmemne. resimlerini cizimlerini de koyarsin icine. al sana staj defteri
  • eger ilk stajinizsa ve staj yaptiginiz isyerinde de stajyerlerle ilgili bi insan yoksa ,bi takim insanlara imzalattiginiz sonrada acaba oldumu bu simdi kabul edilecek mi acaba peki ne yazacam ben bunun icine dediginiz ve sizi tereddüte dusurup strese sokan igrenc defter
    (bkz: formalite)
  • genelde yapmadiginiz isleri yapmisiniz gibi yazdiginiz bir defter.
  • buyuk buyuk fotograflarla sayfalarini i$gal etmek suretiyle sadece 3 satir yaziyla doldurulabilecek yaz kabusu.
    (bkz: staj sicil fi$i)
    (bkz: intern)
  • hocalar tarafından asla ve asla kontrol edilmeyen bu nedenle maç anlatsanız da kimsenin ruhunun duymayacağı, fakat üniversitede okurken okulu bitirememe korkusu, stajın elinde patlama korkusu, göt korkusu v.b. sebeplerden dolayı herkesin özene bezene doldurduğu defter.
  • bazı üniversitelere özgü, barındırdığı abuk sorularla staj döneminde işkence yaşamanıza neden olan defter.
  • (bkz: staj raporu)
  • iki senedir 80 sayfa olarak hazırladığım (bkz: ytu) fakat her seferinde "eksik bu, tamamla getir" diye geri çevrilen defter. bu sene de 80 sayfa yazdım. bakalım n'olcak, merakla bekliyorum.
    meraklısına not: yine geri çevrildi.