şükela:  tümü | bugün soru sor
  • posw coin'in yeni adı.kısaltması xsn. şu an $0.44 seviyelerinde iki üç gün önce $0.28 civarındaydı. hedefine bağlı bir geliştirici ekibi tarafından geliştiriliyor. şu an 540 adetine sahibim ve iki sene beklemeyi düşünüyorum. normalde sadece livecoin.net te iken galiba bir iki gün önce sistemkoin diye bir türk borsasına da girmiş.
  • ilerleyen zamanlarda adından çok söz ettirecek olan coin.

a.k.a. dash killer.

bugün 6500 satoşiden alınabiliyor, gelecekte güncellerim.
  • posw coin doneminden beri guclu projeye ragmen branding ve marketingde zayif ve amator kalmislardi ve umidimi kesmek uzereydim(bkz: posw coin).son 1 ay icerisinde girdikleri markalasma ve marketing calismalariyla beraber tekrar bir ivme yakalamaya basladilar. orta olcekli bir borsa bile stakenet’i cok farkli yerlere tasiyabilir.

ytd
  • jp morgan'ın eski executive director'u frank amato'nun takıma katılmasıyla birlikte 0.47 lerden 0.53'leri görmüş coindir kendisi. başlığı açarken de dediğim gibi iki sene beklemeyi düşünüyorum.
  • 0.47'lerden 0.63 lere çıkmış coindir kendisi. hakettiği değeri bulma yolculuğuna başladığını düşünüyorum.
  • sinsice yukselen coin. henuz dogru duzgun bir borsada olmamasina ragmen suan 0.71$
  • güzel haberlerin paylaşıldığı q3ün tamamlanmasından sonra projenin sağlamlığına daha da güvenmeye başladım. hak ettiği değeri görüp yatırımcısını mutlu edecek altcoin
  • büyük borsalara bir şekilde girmesi gereken coin..
    q3'te gelen onca güzel haber fiyatı pozitif etkilemedi.