• posw coin'in yeni adı.kısaltması xsn. şu an $0.44 seviyelerinde iki üç gün önce $0.28 civarındaydı. hedefine bağlı bir geliştirici ekibi tarafından geliştiriliyor. şu an 540 adetine sahibim ve iki sene beklemeyi düşünüyorum. normalde sadece livecoin.net te iken galiba bir iki gün önce sistemkoin diye bir türk borsasına da girmiş.
  • ilerleyen zamanlarda adından çok söz ettirecek olan coin.

a.k.a. dash killer.

bugün 6500 satoşiden alınabiliyor, gelecekte güncellerim.

edit: yıllar geçti ve göz bebeğim büyüdü gelişti. artık dash killer değil, exchange killer olmayı hedefliyor. tamamiyle merkeziyetsiz bir borsa olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. bitfinex borsasına daha yeni listelendi ve büyümeye devam edeceğine kesin gözüyle bakıyorum.
  • posw coin doneminden beri guclu projeye ragmen branding ve marketingde zayif ve amator kalmislardi ve umidimi kesmek uzereydim(bkz: posw coin).son 1 ay icerisinde girdikleri markalasma ve marketing calismalariyla beraber tekrar bir ivme yakalamaya basladilar. orta olcekli bir borsa bile stakenet’i cok farkli yerlere tasiyabilir.

ytd
  • jp morgan'ın eski executive director'u frank amato'nun takıma katılmasıyla birlikte 0.47 lerden 0.53'leri görmüş coindir kendisi. başlığı açarken de dediğim gibi iki sene beklemeyi düşünüyorum.
  • 0.47'lerden 0.63 lere çıkmış coindir kendisi. hakettiği değeri bulma yolculuğuna başladığını düşünüyorum.
  • sinsice yukselen coin. henuz dogru duzgun bir borsada olmamasina ragmen suan 0.71$
  • şuan piyasa yükselirken az bir kıpırdama yapan coin road map’e sadık bir coin bakalım yıl sonu beklenen fiyat 10 $

edit:0,086$ boş coin
  • güzel haberlerin paylaşıldığı q3ün tamamlanmasından sonra projenin sağlamlığına daha da güvenmeye başladım. hak ettiği değeri görüp yatırımcısını mutlu edecek altcoin
  • litecoin foundation ile işbirliği yapmaya başlamış bir core developer takımına sahip coin. haber dün yayınlandı yüzde 50'ye yakın bir artış gösterdi.

https://www.nasdaq.com/…llaboration--20181220-00655
  • ltc ile olan işbirliği sayesinde ne zaman olacağı bilinmese de mutlaka fişekleyecektir.
hesabın var mı? giriş yap