şükela:  tümü | bugün
 • formatın anasını sikmektir.
 • o da aşka dair be..
 • işini bilenler için: " i don't stalk. i investigate. "
 • değişik bir tür bağımlılık, çekirdek gibi başladın mı sonuna kadar gitmeden rahatlayamıyorsun. bak allah adı verdim açık yapın şu instagramları, twitterları ya. sanki ne paylaşıyosanız, biz de bilelim işte ne var.
  ha bi de sosyal medyayı kullanmayan hırtlar var. olm bak peşinize düşerim sizin. ne demek facebook yok twitter yok instagram yok, ne var lan it. yine böyle sosyal medya kullanmayan hırtlardan birini stalklarken en son kendimi stalkladığım insanın okul numarasını(onu da googledan edindim) google'a yazarken buldum. elime geçen bilgi girdiği bütler falan. o bile değişik bi haz veriyor. 'amına koduum şuna bak 3 seferde geçmiş en kek dersi' diyerek eğlendim.

  başım çatlıyor.
 • daha önce de yazıldığı gibi, boka en az bir kere bulaşmadan uzaklaşılmıyor bundan.
  ya bulduklarınla kendini üzüyorsun ya da gereksiz rezil oluyorsun. bir de üstüne farkedildiğinde karşındakinin egosunu tavan ediyosun.
  değer mi? yok arkadaşım değmez. valla uğraştığına, araştırdığına, her şeyini okuduğuna değmez. kendi kafanı patlatıyorsun sadece. adam/kadın kıçını yaya yaya oturup hayatına devam ediyor. seni düşünmüyor bile. ama sen onu takip ederken, yazdıklarını okurken kendini bir şekilde belli ediyorsun.
  sonra noluyor biliyor musun? kıs kıs gülüp hakkında gelsin gıybet gitsin dalga geçmeler.
  kendini küçülttüğüne değmez, bak işine, yürü git. kapanmayan hesabın mı var? e bul bir yolunu, konuş. sor kardeşim, sor. en fazla yine egosunu şişirirsin ama kendi kendine şişmezsin evinde, kafan hep meşgul olmaz. hasta olcan lan, yazık canına, valla üzülüyoruz.

  ben şimdi bu üsttekileri yazdım ama, stalk konusunda gıkımı çıkartamadığım da bir durum var, yok değil.

  dur aslında 2 şey anlatcam.

  birincisi benim hikayem, rezillikle ilgili olan. daha küçükken birine takmışım kafayı, hemcinsim zaten, kıskançlık falan yok ama bağımız sebebiyle yapmamam gereken bir şey yapıyorum. bunun yazdıklarını gün aşırı okuyorum, hayır bi de komik yazıyor zaten. sonra bir gün sen benim el kay, kızı follow et. hay ağzıma zçyım. anında sildim ettim ama mail gitti mi gider. neyse sonradan kendimi toparladım, egomu da gururumu da iyileştirip yoluma devam ettim. o günden beri tık yok. her neyse.

  ikincisi ise daha acıklı. ama işte bu stalk durumu için yapma etme diyemem de. haklı bir yerde.
  ben de o insanın yerinde olsam, benim de sevgilim sabahın köründe yanımdan kalkıp eski sevgilisine gitse-koşsa-kaçsa hatta, çok özlemiş olsa, bir şekilde benden ayrılsa, sonra yine o kızla birlikte olsa.. ulan dertlendim yemin ederim. allahın belaları. karışamıyorum da bu duruma. *
  ben de stalking yapardım. ego mego hepsi yerlerde çünkü, burdan toparlamak zor. o yüzden yap arkadaşım yap, sana helal olsun. dilersen z raporu bile çıkarız icabında sana.
 • ing.
  1- sezdirmeden ava yaklaşma
  2- azametle yürüme
  3- sap
  4- bitki sapı

  mesela, lost'taki black smoke sinsi sinsi uçarken stalk mode'undadır.
 • birini ya da bir şeyi gizlice takip etmek.
 • twitter'da stalklayaları bulma programı adı altında yayılan bir virüsün sorumlusu olmuştur. insanlar ne kadar meraklıymış stalklanmaya. bir kişi de çıkıp dememiş ki bu programı neye güvenerek indiriyorsunuz. sonuç olarak gugıllamak olayını atlatamadan moda olan yeni akımdır ve facebook'un profilime kim bakmış efsanesinin tahtına oturmuştur.
 • millet sherlock holmes oldu bu nane yüzünden. ı don't stalk, i investigate mottosuyla sosyal medyanın altını üstüne getiriyorlar. ben de yapıyorum bunu, niye inkar edeyim. acaba insanlar eskiden ne yapıyormuş?

  içerim yanıyor yar yar
  yaram pek derin
  bana nazlı yardan aman bir haber verin.

  türünden satırlar stalk yapmanın mümkün olmadığı devirlerde yazılmışsa demek ki...