şükela:  tümü | bugün
  • denediğim ve güzel sonuçlarını gördüğüm olay. merak etme, tıklama, ismini aratma. bak hayat daha güzel olacak. git kendine odaklan biraz.
  • bir şeyin alışkanlık haline gelmesi 21 gündür. 21 gün boyunca kendinizi tutarsanız hayat daha yaşanabilir hale gelecektir.
  • 3 - 4 yıl oldu sanırım bu illetten kurtulalı. karşımdakinin de bir birey olduğunu idrak ettim. bu minvalde kendi kararlarını elbette kendisi verecek benimle takılmak istemiyorsa bu onun seçimidir ve o noktada herhangi bir şey yapmak gereksizdir. birisi sizi istemediğini açıkça belirttikten sonra onun ne yarrak yediğini merak edecek kadar düşmeyin arkadaşım sorun varsa eğer -yoksa bile- hatayı kendinizde arayın ve düzeltmek adına adım atın.
  • insani normallestiren aliskanliktir.
  • aşk acısı çektiğim kadın hakkında hakikatleri görmem sonucunda bıraktığım eylem.

başka bir ite aşık olmuş. ekşide ona yazdığı entryleri okurken vay lan dedim. " bu mu yani yıllarca, her şeyi düzeltip karşısına çıkıp mutlu bir hayatı düşlediğim kadın? annem babam, kardeşim kadar sevdiğim kadın? aramızda hala sihirli bir çekim kuvvetine inandığım kadın? "

eğer stalk yapmasaydım hala seviyor olurdum ve bir ömür de severdim.

stalk yapmayı bırakınca zaten unutmaya başlıyorsun. yapma demeyeceğim ama kimi sevdiğini bil, sonrasında zaten bırakıyorsun.