şükela:  tümü | bugün
  • bir şeyin alışkanlık haline gelmesi 21 gündür. 21 gün boyunca kendinizi tutarsanız hayat daha yaşanabilir hale gelecektir.
  • insani normallestiren aliskanliktir.
  • aşk acısı çektiğim kadın hakkında hakikatleri görmem sonucunda bıraktığım eylem.

başka bir ite aşık olmuş. ekşide ona yazdığı entryleri okurken vay lan dedim. " bu mu yani yıllarca, her şeyi düzeltip karşısına çıkıp mutlu bir hayatı düşlediğim kadın? annem babam, kardeşim kadar sevdiğim kadın? aramızda hala sihirli bir çekim kuvvetine inandığım kadın? "

eğer stalk yapmasaydım hala seviyor olurdum ve bir ömür de severdim.

stalk yapmayı bırakınca zaten unutmaya başlıyorsun. yapma demeyeceğim ama kimi sevdiğini bil, sonrasında zaten bırakıyorsun.
  • unutmanın yarısıdır.
  • huzurdur
  • o güzel popolara bakacak biri elbet bulunur koçum.
  • kafanızın rahat olmasını sağlar. 3.5 sene önce falan insanları stalklamayı bıraktım. o gün bu gündür o kadar huzurluyum ki. çünkü stalk olayını abartmıştım gerçekten bir insan hakkında kendisinin bile unuttuğu şeyleri bulabiliyordum ve mutlu mu oluyordum hayır? stalk dönemlerimden kalma alışkanlıklarım var tabi. mesela biriyle flört ederken davranışlarından başkasıyla da flört ettiğini falan anlayabiliyorum dediğim gibi bunlar hep stalk dönemlerimden kalma bozukluklar ama en azından işime yarıyor. yine de stalku bırakmak mutluluktur.
  • stalk yapmak hastalık gibi bir şey. ali yi bırakırsin veli yi takip edersin. zaten bir süre sonra insan aynı kişiyi stalk yapmaktan bıkıyor. bıkmak ne guzel sey ya :) nimet nimet...
  • görüşmeyi kestikten sonra başlayan stalk hastalığıma, sosyal medya hesaplarını takipten çıkarak ve numarasını silerek son vermeyi başardığım olay.

bir ps’te kalmış yavrum, onu unutmuşum. en son 9 saat önce god of war oynamış benim canım. aha online oldu, demek ki evde :(