şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beklenmedik pompayla da sonuçlanabilir. lütfen allahım.
  • instagram'da başıma bolca gelendir.
    özelikle resmi büyütmeye çalışırken.
  • kirazın çekirdeğini yanlışlıkla yutmak gibidir.
    tam yutarken bi an, geri gelecek hadi refleks falan ama o kayganlıkla iş işten geçmiştir.
  • kızlarla iş yerinde merak ettiğimiz birinin sayfasında tek tek fotoğraflarına bakarken, kalp göründü bir anda, panikle hemen kaldırmaya çalıştım ama telefon dondu. buraya kadar her şey normal, telefonun donmasına aldırış etmeyen ben defalarca bastım üzerine ve telefon kendine gelince olay ; kalp - kaldır- kalp - kaldır şeklinde oldu. herhalde zilyon kez bildirim gitmiştir kendisine, konuyu hiç açmadım. şu an onunla yakın arkadaşız, buradan ona selamlar.
  • ömürden ömür alır. beğeniyi geri almayı düşünürsün ama 'ya telefon elindeyse ve görmüşse' daha da bok olacağından onu da yapamazsın. yavrusunu kartal kapmış fatma girik gibi elin böğründe kalakalırsın.

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
  • instagramda yanlışlıkla yaptığımız beğeniyi hemen geri alınca bildirim gidiyor mu merak ediyorum. gitmemiş olsun lütfen.
  • arkadas olarak ekleyip
    kuzeninin; seni cok ozledim :(

yorumunu yazan stalkerlar var :)
  • ben bunu bir kere yaptım. bana isminden*ve işinden başka hiçbir kişisel bilgi vermeyen birini buldum. takip ediyorum uzaktan uzaktan, her şey yolunda, arada konuşmaya devam ediyorum ona bir şey çaktırmadan. bu böyle çok uzun zaman devam etti.
    bir gün twitter'da yanlışlıkla paylaşımını beğendim. beğeniyi geri aldım ama bir işe yaramadı, o arada bildirim gitmiş. her şeyi anladı ama onu elimde hiçbir şey olmadan nasıl bulduğumu anlamadı.*