• yıllardır multiplayer olarak oynadığımız half life'ın en sevdiğim map'idir. küçük bir map olduğu için pompalı tüfekler ile dehşet saçabilirsiniz veya lazerli bomba ile pusu kurup rakiplerinizi öteki tarafa yollayabilirsiniz. bir de tahta kutuların arasında bulunan bombaları kapının girişine atıp elinizdeki uzaktan kumanda ile gelip geçenleri patlatmak da olasıdır.
  • crossfire ile birlikte en sevilen hldm mapi olduğu söylenebilir.az kişinin bir arada oynaması için ideal bir maptir çünkü çok büyük değildir.haritanın iki ayrı tarafında yer alan balkonlarda sabitlenmiş machine gunlar bulunur.bu silahların başına geçip,gelen geçen herkesi vurmak için bekleyenler sık görülür,ama bu tür kimseler o anda bulundukları yerde açık hedeftirler ve uzun süre sağ kalamazlar.haritanın merdivenle çıkılan balkonunun olduğu taraftaki kutuların arkasında gizli bir bölme vardır.buraya gelip "use" tuşuna basılırsa,kutunun kapağı açılır ve böcük silahına* kavuşulur.
  • kalabalık olduğu zaman crossbow'un acayip güçlendiği hldm haritası. tabi bunda crossbowcunun yeteneği de önemli. lakin genelde açık alanlarda pistol ya da riflelar ile birbirine girenleri toplamak zevkli oluyor. ha bir de tripmine'ların yeri biraz abes olduğu için çok insanın tercih etmez ama içeriki koridorlara koyduğunuz zaman frag manyağı olursunuz. tabi bu dediklerimin hepsi kalabalık oyunlar için geçerli şeyler.
  • çoğu mapte olduğu gibi burada da en yüksek fragleri güdümlü rpg yi iyi kullanarak elde edersiniz.

edit: gauss gun gerçeğini atlamışız..
  • mp-5 + shotgun combosuyla bir aralar (2000-2002) efsane yazdığım bölümdü. pompalıyı her zaman sağ tıkla çiftli olarak kullanırdım. mp-5'imin launcherında grenade eksik olmazdı (yerlerini ezbere bilir spawn olur olmaz toplardım) hev suitim mavi olurdu.
  • o tavana asılı aydınlatmaların üstü, işte şu anda olmak istediğim yer.
  • crossfire'ın tek ikamesidir. 7/24 aksiyon garantisi verir. eğlencenin göbek adıdır.
hesabın var mı? giriş yap