• hakkında 1 entry girilince öldü sandığım
  • sırf peter parker gibi, geek karakterli bir adamdan süper kahraman çıkarttığı için hayranım kendisine. zaten ilk çıktığı zaman yöneticilerinden; içine kapanık adamdan süper kahraman olur mu diye fırça yemiş. ama karakter çok tutulunca yediklerini yutmuşlar.
  • sempatik bir adamdır. marvel'ın farklı inanç/dil/kültür/ırktan insanlara karşı bakış açısıyla ilgili geçenlerde kısa bir videosu yayınlandı.
  • reiz 95 olmuş. allah başımızdan eksik etmesin.
  • az önce twitter'da tt olduğunu görünce yüreğimi ağzıma getiren, ne olmuş diye bakınca son zamanlarda moda olduğu üzere kendisinin de cinsel istismarla suçlandığını gördüğüm değerli büyüğümüz. bu adamın hakkında da böyle bir habere denk gelince "eeeah sikerim lan böyle işi" deyiverdim, saygı duyacağımız kimse kalmadı mı birader?

hemşirelerinin iddiasına göre dedemiz zaman zaman kedilerine elle sarkıntılıkta bulunuyormuş. harvey weinstein pezevengiyle kıyaslanabilecek bir şey değil, olayı savunuyormuş gibi görünmemek için ne söyleyebilirim bilmiyorum ama adam giderayak biraz eğlenmek istediyse, hafiften baş gösteren bunamanın da etkisiyle böyle bir seviyesizliğe bulaşmış olabilir, ihtiyarlarda o kadar da ender rastlanan bir şey değil sonuçta, yakın zamanda üst üste gelen açıklamalardan da cesaret alan hemşire(ler) de olayı basına paslamıştır...

yine de gece gece keyfim kaçtı, umarım iftiradır.
  • kevin spacey olayından sonra netflix oyuncuyu diziden çıkartmıştı.

bakalım marvel serisini de yayından alacaklar mı :)

(bkz: zor dostum zor)
  • kalp rahatsızlığı yüzünden hastaneye kaldırılmış efsane. neyse ki şu anlık ciddi bir durum yokmuş.

çizgi roman efsanesi olması bir yana, marvel filmlerindeki maksimum 10 snlik sahneleriyle karnıma ağrılar sokacak kadar güldüren repliklere sahip efsanedir. oyuncluğu da muazzam.

kendine iyi bak stan!
  • infinity war 2'nin sonunda veya after credits sahnelerinde herşeyi izleyen ama kendi halinde takılan bir kozmik varlık olarak sahne almasını istediğim oyuncu.
  • her film acaba nereden çıkacak diye merakla bekleten efsane
hesabın var mı? giriş yap