şükela:  tümü | bugün
89 entry daha
  • fiyatiyla ilgili yorumlara deginmeden şunu söyleyebilirim ki hayatim boyunca giydigim en rahatsiz spor ayakkabidir kendisi.

evet şık bir ayakkabi ona laf yok ama alt tabaninin kütük gibi sert olmasi, ayakkabinin kesinlikle spor ayakkabidaki yumuşaklık hissini vermemesi sebebiyle tercih sebebim değildir.

nb rahatlık konusunda candir. stan smith yaninda halt etmiş. gidip o paraya iki tane nb alin yatirim tavsiyesi olarak.
  • nasıl temizlediğini merak ettiğim ayakkabı.. en iyi hangi yöntemle ilk haline yaklaşır?

zira gerek stan smith, gerek superstar, gerek camper, gerek timberland tabanı beyaz hangi ayakkabı varsa özellikle araç kullanırken paspas yüzünden kısa zamanda kötü bir şekilde pisleniyor, kararıyor. hele paspaslar bir de halı değil plastikse durum o zaman daha da vahim bir hal alıyor..

rahatlığına gelince,

rahat değil.. bırakın spor ayakkabıyı, casual bir ayakkabı kadar bile rahat değil. camperın gözünü seveyim. ama şık mı? gayet şık.. özellikle klasik yeşil sırtlı modeli..
  • (bkz: hakan günday) (bkz: azil) (bkz: asil) (bkz: adil)
  • fiyatindan bagimsiz, rahatlik ve siklik bakimindan favori ayakkabimdir.

bu ayakkabidan rahatsiz olan arkadaslarin büyük ihtimalle ayak yapilari bu ayakkabiya uygun degil diye düsünüyorum.
  • 1 yılda burun tarafı çiziklerle doldu ve bir tekinin kauçuk kısmı parçalandı. benim de dikkatsizliğim var ama hiçbir ayakkabım 1 yılda bu kadar yıpranmamıştı. bir daha da almam sanırım. yine de güzel ayakkabı, beğendiyseniz ve dikkatli kullanırım diyorsanız alınır.

çokça yürüyen biri olarak da gayet konforlu geldi bana.
  • öncelikle tenisçi bir abi, sonrasında ver(rrr)gilerden önce getirttiğim için mutlu olduğum ayakkabı.
    bence rahat; çünkü bir ayakkabının açılmasını beklemeden dışarıya giydiğim çok nadirdir, ben giydim ve çıktım.
    hiç de rahatsız etmedi.

ayakkabım sade olsun, eşşek kadar ayaklarım eşşoleşşek kadar görünmesin diyorsanız buyrun alın.
    yalnız internet üzerinden alacaksanız 47+ giyen gardaşlarım işiniz zor.
1 entry daha