şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iki eliyle iki ayrı gitarı tapping yaparaktan çalıyor.(tabi bunu tek gitarda da yapıyor da) konserlerde biri omzunda, öbürünü bir platforma koyuyolar. bize de oturup dana gibi bakmak kalıyor.
 • 1996 yılında (yanılmıyorsam) istanbul jaz festivali'ne gelmis, fakat geldigine pisman olmus gitar virtüözü. açıkhava'daki konseri belediye tarafından habitat gibi bisey bahane edilerek maslak darüşşafaka lisesi spor salonuna alınmıştır. seyirci bu durmdan çok etkilenmiş ve çoğu konsere gelmediği gibi gelenler de liselerarası folklor müsabakası izler gibi izlemişlerdir konseri. bu durumdan etkilenmeyen tek kişi ise stanley jordan'dı ve kendrinden geçe geçe geçsaatlere kadar çalmıştı. süper ötesiydi.
 • live on letterman da caldigi giris parcasini indirdikten sonra bulabildigim butun parcalarini dinledigim super gitarci hala o ilk dinledigim parca favorimdir her ne kadar ismini bilmesemde..
 • "yok canım, bu harif gitarist felan deil ki, bildiğin piyano çalıyo" dedirten inanılmaz gitar çalan, büyük ihtimalle de insan olmayan bi varlık.***
 • asyadaki muadili (bkz: enver izmailov)'dur dersek sanırım doğru olur.

  düzeltme (ing. edit): son bir iki haftadır sürekli bu beyleri dinledim. stanley jordan ve (bkz: enver izmailov) birbirinin yerine geçmez. ben stanley jordan'ın bir tınısının olmadığını düşünüyorum artık(çok temiz çalıyor, hızlı, virtüöz tamam ama). bence bu tapping işlerinin kralı enver izmailov. adamın gitarından çıkan sesler çok renkli hep bir tınının peşinde enver bey.
 • bruce willis ve kim basinger'in oynadığı blind date adlı filmde boy göstermiştir, ayrıca the sound of silence'i çok güzel yorumlamıştır kendisi.
 • çoğu kişi gibi "amazing guitar tapping - live on letterman"(aslen street talk) videosuyla tanıdığım tapping üstadı. şikago'nun köylüsüdür. piyanodan gitara geçmiştir. eadgcf(yani g'den sonra da dörtlüye devam) akor dizilimini kullanır.

  bizde olsa gitarı zevkten çatlattı diye içeri atarlar, kendine sorsan sweet lovin' yapıyorum der.

  video linki: http://www.youtube.com/watch?v=g3ghtplxqoi

  yaran yorumu: "did he just walk off the set of star trek? "
 • olayını aşmış şahane kişilik. dinlerken zevk vermenin ötesinde orgazmik bir tat yaşatıyor insana. ayrıca georgia on my mind yorumu kesinlikle dinlenmeli.