• görsel

çok düşündüğüm ama bulamadığım açıklama. alt tarafı bi termosa 800 900 tl vermenin zaten mantıklı bir açıklaması yoktur diye düşünüyorum.

ben o paraya evin yıllık yağ, tuz, şeker, ihtiyacını karşılarım.
  • çünkü adı stanley. görsel
    stanley ne kadar kötü olabilir ki?

tanım: yoktur.
  • zenginler için üretilen hiç bir ürünün fakirler icin mantıklı açıklaması yok zaten.

yani senin termos ihtiyacın varsa 100-150 tl lik olanlara bakacaksın; bim'den decathlon'dan falan.
    bunu da zenginler alacak.

reno, fiat varken bmw veya mercedes almanın mantıklı açıklamasını da sorgulayamayız mesela.
  • ulan hala anlamadınız mı ? termos pahalı değil, biz fakiriz. araba pahalı değil, biz fakiriz. rakı pahalı değil, biz fakiriz. kitaplar pahalı değil, biz fakiriz. yani şunu anla güzel kardeşim, biz türk halkı f a k i r i z.

edit: tamam termos pahalı amk. kabul ediyorum, pahalı termos. mesaj atmayın yeter.
  • termos pahalı.
  • kamp yapmayan yahut uzun süre sıcak/soğuk içeceğe ihtiyacı olmayan anlayamaz. tedarikçilerimden yılbaşı hediyesi termoslar geliyor; sabah filtre kahvemi koyuyorum, bir iki saate soğuk kahveye dönüşüyor. stanley'de ise ısı kaybı bir kaç dereceyle sınırlı kalıyor.
  • (bkz: kualite)
  • 7-8 saat sonra bile kaynar tutuyor çayı kahveyi.

t: 1 litreliğini birkaç ay önce 320 liraya aldığım termos.

edit: 800-900 lira demiş başlık sahibi fakat şu an 400-500 aralığına satan çok yer var.
  • (bkz: budala tüketici)

markaya para veriyorsanız siz de artık bir budala tüketicisiniz. geçmiş olsun.

not: eski reklamcı

edit: güzel linç yemişim, karma puanım bile tepe taklak olmuş. bu sebeple bir açıklama eklemek istedim.

stanley, termoslar arasında en iyilerden biridir, bunda şüphe yok. ama asıl sorun gerçekten 1-2 saat uzaklıktaki piknik yerine giderken bu kadar pahalı bir ürüne ihtiyacın var mıdır sayın tüketici? stanley'in dörtte biri fiyatına alacağın ortalama bir termos da suyunu 24 saate kadar poşet çay demleyebilecek kadar sıcak tutacaktır.

ya da kampa giderken yanında zaten çaydanlığını götürmüyor musun sayın kampsever?

siz sadece isme sahip olmak istiyorsunuz. asla bu suyu 48 saat sıcak tutmaya ihtiyacım var mı diye düşünmüyorsunuz. stanley tüketicilerinin büyük çoğunluğu ihtiyacının ötesinde alışveriş yapıyor.

alındın mı? alınma, alırken düşün yeter.
  • iyi bir termos zaten o fiyatlarda mantıklı bir açıklaması yok bir kere alırsınız uzun yıllar kullanırsınız ama ben de alacak olsam zojirushı alırdım. daha hafif ve daha kaliteli bana göre.
hesabın var mı? giriş yap