şükela:  tümü | bugün
 • kezbanlarin saldirisina ugramis fantastik yazar. bilindigi uzere ekonomik durumum cok iyi, bu para avcilarini her defasinda rezil rusva edip kovdugum icin kuyruk acilari buyuk, gelip nickaltima pislemisler. yahu kezban ben burada insanlara nasil para kazanacaklarini ogretirken, engin bilgilerimi paylasirken sen 7/24 yok erkekler soyle, yok ben cok guzelim tarzi seyler yazarak ezikligini bir bakima ortaya cikartiyorsun. oysa kilolu, cirkin birisin iste, senin gibi saka yapmiyorum 1000 tane metres tutacak kadar zenginim, e sen kimsin ki benle muhatap olabiliyorsun.
 • bir çocukla gece yarısı aynı kanepede çıplak basılan bir adamı "çocuk arkadaşıyla kahve içmek" diyerek savunan bir rezil. muhtemelen ya o iğrenç adam, ya da aynı "çocuk arkadaşlarla kahve içmeye giden" ekipten biri. rezil pedofiller sizi.

  edit: sonradan anında çark edip "o adam oğuz bulut değil hiç benzemiyor" demeye başladı. o kişi bahsedilen kişi veya değil, mesele gece yarısı bir çocuğun evinde kanepede çıplak olarak yatan birini " ne var çocuk arkadaşla kahve içmekte ne var, 14-15 yaşındaki çocuklarla ilgilenemez mi" diye savunmak. işte bu kadar iğrenç bir pedofili şüphelisi yazar. özel mesajla ettiği küfürlerle birlikte pedofiliyi savunmanın da bedelini ödeyecek, yok öyle klavye arkasına sığınıp istediğini söylemek.
 • reşit olmayan bir erkek çocuğunun istismar edilmesini sırf " kendi adamını " aklamak için " çocuk arkadaşıyla kahve içmeye gittiği evde... " şeklinde savunabilmiş yazardır.

  bu rezil savunmayı yapabilmesini sağlayan kayıt ise yetişkin erkeğin üstünde sadece çamaşır varken bir erkek çocuğuyla basılması görüntüleridir.

  söz konusu yetişkin, kayıtta erkek çocuğun kendisini kahveye davet ettiğini iddia etmektedir. kaydın yakaladığı durum ise, romantik müziklerin çaldığı, ışıkları kapalı bir ortamda, üstünde sadece çamaşırla yatarak sigara içen yetişkini ve panikleyerek kaçan, ekrana çıplak bacakları giren bir erkek çocuğunu göstermektedir.

  yazarın ahlakını klavye kenarına bırakarak savunduğu, kayıtta görüldüğü iddia edilen kişi ise oğuz bulut isimli eski sivas ülkü ocakları başkanıdır. kayıttaki kişinin sedat peker' in eski yakın adamı olan bu kişi olduğu iddia edilmektedir.

  kayıttan anlaşıldığı kadarıyla, istismarcı kuvvetle muhtemel oğuz bulut' tur. velev ki, fail oğuz bulut değil. hukuki kanaldan kendisini aklayacak ve hakkında yazılan bütün girileri sildirecektir.

  fakat çocuk istismarını kendi adamını aklamak için " kahve içmeye giden masum adamın linç edilmesi " şeklinde çarpıtan stanowski, daima sözlük' ün en büyük ahlaksızlarından biri olarak anımsanacaktır.

  silip de kaçarsa diye ekran görüntüleri:

  1

  2

  3

  4

  ayrıca yazar olaya tepki gösteren yazarların ülkü ocakları tarafından " cezalandırılmasını " oğuz bulut isimli şahsın " gayrımeşru yöntemler " ile yazarlara haddini bildirmesini istemektedir.

  hayrola kardeş, sen ocağı çok mu bir şey sanıyorsun?

  hukukun üstünde misiniz?

  kimsiniz de " ceza " kesiyorsunuz?

  bilfiil muhatap olup o " cezaların " ne olmadığını bilmesek yiyeceğiz de, savcıdan adliyeden de mi korkmuyorsunuz?

  .......

  kurt değil sırtlan olan yazardır. safari avcılarına muhatap olması temennileriyle.
 • lan sikik siyasi görüşüme aldırmam göte göt derim, böyle büyüdüm böyle gördüm. 15 yaşında ülkü ocakları beyoğlu ikinci başkanıydım, ergendim, az okumuştum bir davam, inandığım bazı gerçekler vardı ama yaşadım, okudum, gördüm bire bir sahit oldum.

  kısmen yanılmısım, sen gibi at yarrakları cok var bizim milliyetçi cenahta. eğitimsiz, güç ve para yalakası. sana hayırlı blowjoblar diliyor ve entryme son veriyorum.

  edit: tehditlerini meşaz olarak bekliyorum, nerede istersen orada bulusmak dileğiyle.
  .
  edit2: adresimi istedi verdim, yarın geliceğini söyledi. bekliyorum, yarın editlicem burayı.

  edit3: tabii ki gelmedi.
 • ciddi olarak kendisinin oğuz bulut olduğunu düşündüğüm adam. bu rezilliği savunmanın başka bir sebebi olamaz.
 • dün gece "boş yapma elinden geleni yap" deyip küfürler savuruyordu özelden, sabaha kalmadan kapatmış hesabı. zannediyor ki hesabı kapatınca ulaşılamaz oluyor, işi gücü bıraktım bu pedofili ile uğraşacağım. bakalım karşımda da aynı küfürleri edebilecek mi.
 • oğuz bulut'un ya tokmakçısı ya da oğuz bulut bunun tokmakçısı, başka açıklaması yok yazdıklarının.
 • hesabını kapatmış pedofili destekçisi şerefsiz.
 • oğuz bulut isimli pedofilin 15 yaşında bir erkek çocuğunu istismar etmesini çeşitli bahanelerle savunan, eleştiri getirenlerin bu şahıs ve ocaklar tarafından " cezalandırılmasını " isteyen, aldığı tepkiler nedeniyle hesabını kapatıp birkaç gün ortalardan kaybolan ve geri dönen yazardır.

  kuvvetle muhtemel, yazarlık kariyerini " ne kadan da zenginim " başlıkları, düşük gelir grubunu ve muhaliflerini tehdit, nickaltlarını hakaretlerle doldurup beş dakika sonra silme alışkanlığı ile devam ettirecektir.
 • kendisini linç etmeye çalışan garibanları böcek gibi ezen sağlam yazar, ingilterede filan yaşadığını zanneden bu pembe götlü ortadoğu solcularını tabiri caizse sikertmiştir. ardından hakkında "sikertme" türküsü yazılmıştır. ağlayın zırlayın ben burdayım yazacağım.