şükela:  tümü | bugün soru sor
 • madem cok zenginsin ne is yaptigini söyle bari.
 • zamanında biri fakir demiş herhalde kendisine. bu kadar para muhabbeti yapmasının bir başka sebebi olamaz.
 • bir çocukla gece yarısı aynı kanepede çıplak basılan bir adamı "çocuk arkadaşıyla kahve içmek" diyerek savunan bir rezil. muhtemelen ya o iğrenç adam, ya da aynı "çocuk arkadaşlarla kahve içmeye giden" ekipten biri. rezil pedofiller sizi.

  edit: sonradan anında çark edip "o adam oğuz bulut değil hiç benzemiyor" demeye başladı. o kişi bahsedilen kişi veya değil, mesele gece yarısı bir çocuğun evinde kanepede çıplak olarak yatan birini " ne var çocuk arkadaşla kahve içmekte ne var, 14-15 yaşındaki çocuklarla ilgilenemez mi" diye savunmak. işte bu kadar iğrenç bir pedofili şüphelisi yazar. özel mesajla ettiği küfürlerle birlikte pedofiliyi savunmanın da bedelini ödeyecek, yok öyle klavye arkasına sığınıp istediğini söylemek.
 • reşit olmayan bir erkek çocuğunun istismar edilmesini sırf " kendi adamını " aklamak için " çocuk arkadaşıyla kahve içmeye gittiği evde... " şeklinde savunabilmiş yazardır.

  bu rezil savunmayı yapabilmesini sağlayan kayıt ise yetişkin erkeğin üstünde sadece çamaşır varken bir erkek çocuğuyla basılması görüntüleridir.

  söz konusu yetişkin, kayıtta erkek çocuğun kendisini kahveye davet ettiğini iddia etmektedir. kaydın yakaladığı durum ise, romantik müziklerin çaldığı, ışıkları kapalı bir ortamda, üstünde sadece çamaşırla yatarak sigara içen yetişkini ve panikleyerek kaçan, ekrana çıplak bacakları giren bir erkek çocuğunu göstermektedir.

  yazarın ahlakını klavye kenarına bırakarak savunduğu, kayıtta görüldüğü iddia edilen kişi ise oğuz bulut isimli eski sivas ülkü ocakları başkanıdır. kayıttaki kişinin sedat peker' in eski yakın adamı olan bu kişi olduğu iddia edilmektedir.

  kayıttan anlaşıldığı kadarıyla, istismarcı kuvvetle muhtemel oğuz bulut' tur. velev ki, fail oğuz bulut değil. hukuki kanaldan kendisini aklayacak ve hakkında yazılan bütün girileri sildirecektir.

  fakat çocuk istismarını kendi adamını aklamak için " kahve içmeye giden masum adamın linç edilmesi " şeklinde çarpıtan stanowski, daima sözlük' ün en büyük ahlaksızlarından biri olarak anımsanacaktır.

  silip de kaçarsa diye ekran görüntüleri:

  1

  2

  3

  4

  ayrıca yazar olaya tepki gösteren yazarların ülkü ocakları tarafından " cezalandırılmasını " oğuz bulut isimli şahsın " gayrımeşru yöntemler " ile yazarlara haddini bildirmesini istemektedir.

  hayrola kardeş, sen ocağı çok mu bir şey sanıyorsun?

  hukukun üstünde misiniz?

  kimsiniz de " ceza " kesiyorsunuz?

  bilfiil muhatap olup o " cezaların " ne olmadığını bilmesek yiyeceğiz de, savcıdan adliyeden de mi korkmuyorsunuz?

  .......

  kurt değil sırtlan olan yazardır. safari avcılarına muhatap olması temennileriyle.
 • ciddi olarak kendisinin oğuz bulut olduğunu düşündüğüm adam. bu rezilliği savunmanın başka bir sebebi olamaz.
 • dün gece "boş yapma elinden geleni yap" deyip küfürler savuruyordu özelden, sabaha kalmadan kapatmış hesabı. zannediyor ki hesabı kapatınca ulaşılamaz oluyor, işi gücü bıraktım bu pedofili ile uğraşacağım. bakalım karşımda da aynı küfürleri edebilecek mi.
 • oğuz bulut'un ya tokmakçısı ya da oğuz bulut bunun tokmakçısı, başka açıklaması yok yazdıklarının.
 • hesabını kapatmış pedofili destekçisi şerefsiz.
 • oğuz bulut isimli pedofilin 15 yaşında bir erkek çocuğunu istismar etmesini çeşitli bahanelerle savunan, eleştiri getirenlerin bu şahıs ve ocaklar tarafından " cezalandırılmasını " isteyen, aldığı tepkiler nedeniyle hesabını kapatıp birkaç gün ortalardan kaybolan ve geri dönen yazardır.

  kuvvetle muhtemel, yazarlık kariyerini " ne kadan da zenginim " başlıkları, düşük gelir grubunu ve muhaliflerini tehdit, nickaltlarını hakaretlerle doldurup beş dakika sonra silme alışkanlığı ile devam ettirecektir.
 • “hayvanlara para vermek özellikle psikolojik açıdan çok önemli, mesela para vermeyip sahiplenirseniz sizin için bir değeri olmaz, çünkü karşılığında hiçbir şey vermeden aldınız.”

  vicdansızlık mı desem, kedilere sadece alırken masraf yapıldığını sanacak kadar bilgisizlik mi desem, empati yoksunluğu mu desem ne desem bilemedim. keşke yazar bu cümleleri kurmadan önce başka kedi sahiplerine danışsaymış da öyle konuşsaymış. değerini parayla ölçüyorsan kanatlarının altına aldığın kedinin bir canlı olduğunun farkına varamamışsın demektir.

  neyse tanım da yapayım, yanlış düşünen yazardır.