şükela:  tümü | bugün
 • kimsenin sklemediği dünya lideri, allahın dünya üzerindeki gölgesi bm'de konuşurken şu halde olan salonu ; https://pbs.twimg.com/…ia/byuue45iyaezth-.jpg:large
  şu hale çevirmişlerdir; https://pbs.twimg.com/…ia/byw9t3riuaax-qv.jpg:large
  aklınıza dimağınıza sıçayım diyorum.
  para verilip alınan fakat kıç silmeye bile yaramayan gazetedir.
 • new york'ta cnn'e protesto manşetiyle, 30 haziran 2013 pazar saat 00:50'de, internet sitelerinden yayınladıkları haberde açık açık yalan söyleyen gazete.

  asıl komiklik ise, star'ın haberde kullandığı görsel.

  haberin linki: http://haber.stargazete.com/…-protesto/haber-767039

  olur da erken uyanırlarsa diye caps alayım: http://i.imgur.com/jfjkoh6.jpg?1

  bu da ne tesadüftür ki, haber7'nin 16 haziran'da yaptığı haber: http://www.haber7.com/…/1039130-abdde-cnne-tesekkur

  caps: http://i.imgur.com/ywokxk9.jpg?1

  bu arada, protestoya sadece altı kişinin katıldığını da belirtmek gerek: http://sozcu.com.tr/…en/6-kisilik-dev-protesto.html

  edit: star gazetesi haberi kaldırdı. haber 7 ise iyice uçtu: http://www.haber7.com/…152-new-yorkta-cnne-protesto
 • omugasızlık sınır tanımıyor. bugünkü manşetlerinde "referandumda hayır mahkemede evet" demişler. güya 12 eylül 2010 referandumuna hayır diyen chp'nin, 12 eylül davası'na müdahil olmalarını eleştirmişler. "chp, içinde 12 eylül darbecilerine yargı yolunu açan 12 eylül referandumunda ve referanduma ilişkin anayasa değişikliğinin meclis’teki oylamalarında ‘hayır’ oyu vermişti. hatta sözkonusu anayasa paketi meclis’ten geçtikten sonra referanduma sunulmadan önce iptali için anayasa mahkemesi’ne başvurmuştu." diye de belirtmişler.

  sanırsın 12 eylül 2010 referandumunda sadece "12 eylül darbesi yargılansın mı yargılanmasın mı" önerisi oylandı. chp referandum öncesinde anayasa mahkemesinin yapısı ve üyelerinin atanması ve hsyk'nın yapısı ve üyelerinin atanması maddelerinin dışındaki maddeleri desteklediğini söylemişti. ama hükümetin bu referandumu truva atı gibi kullanarak bu iki maddeyi geçirmek için ağızlara bir parmak bal çaldığını belirtmişti. şimdi ben bunu biliyorum, star gazetesinin çalışanları bilmiyor mu?

  bilmez olur mu, ama omurgasızlık bu hale getiriyor insanı işte. yazık.
 • 12 eylül 2011 tarihinde basbayağı, alenen yalan haber yazmış gazetedir.

  gazetenin haberinde güya tsk, kirpi adlı mayına karşı dayanıklı araçlar (bkz: mrap) 2008 yılından bu yana hangarlarda bekletiyormuş da genelkurmay başkanı necdet özel'in talimatıyla araçlar hangarlardan çıkmış.

  kirpi araçlarının üretim sözleşmesi, bmc firması ile 18 aralık 2008 tarihinde imzalandı. araçların tsk'da resmen hizmete girmesi ise, 31 mart 2011 tarihinde, tüm basının takip ettiği resmi törenle başladı. halen de 250'den fazla araç teslim edilmiş durumda ve ön saflarda yoğun olarak başarıyla kullanılıyorlar. en son 17 ağustos'taki çukurca pususunda çok sayıda canı kurtardılar.

  burada, kirpi'lerin tsk'ya teslimatının başladığına dair haber: http://www.stargundem.com/…erine-teslim-edildi.html

  burada da 23 ağustos tarihli, bmc yetkilisi ile yapıan röportaj. teslimat ayrıntıları var: http://www.stargazete.com/…diliyor-haber-376814.htm

  star ve şurekası, artık alenen kara propaganda ve psikolojik harp yapıyor. bunu da gayet izansız, insafsız ve ahlaksız bir şekilde yapıyor.

  dertleri başka çünkü...

  ayrıca (bkz: http://www.siyahgribeyaz.com/…-mraplarla-tanst.html)
 • tersten okunuşu rats(sıçan) olan gazete. hadi bunu da açıklayın göt kılları.
 • bugun ilk sayfada ve sporda sapıtmışlar: "ingilizlere vatan toprağını öptürdük", "ingilizler sahada iki rekat cenaze namazı kıldı", "two size", "haşırt hakan, haşırt huşurt capone", "hindi baba hindi leeds'e bindi allah allah hey allah"; vebunun gibi birsürü igrenç başlık, ayrıca ibrahim erkal köşe yazısı yazmış, düşünemiyorum
 • genel yayın yönetmenliğini mustafa karaalioğlu ve ankara temsilciliğini de şamil tayyar'ın yaptığı yayın organı. yağdanlık. başlıca uğraşı, iktidar partisinin yolundaki dikenleri temizlemek ve sıkıştığında nurjuvazi'nin çarklarını yağlamaktır.

  haber adı altında hedef saptırma, bilgi çarpıtma, yalan, dolan, palavra ne ararsanız var. faili yakalanmış, hüküm giymiş katliamları bile pkk'dan alıp ergenekon'a yükleme aczi içindeler: (bkz: 3 ocak 2008 diyarbakır'da patlama/#18271090)
 • gazete olanı, bugünkü manşetine şöyle bir şey yazmış:

  "ösym çetesi balyoz'dan çıktı".

  kendilerine buradan sorarım: 2003 yılında ösym çetesi mi vardı sayın gazeteciler(!)? yoktu. ne zaman ösym çetesi çıktı? bu yıl, bilemedin önceki yıl. e senin bu telaşın nedir de o zaman nereye çamur atacağını şaşırdın? ben söyleyeyim: dava sonuçlanmak üzere bu cuma, derdin o senin. 2003 yılında olduğunu iddia ettiğin bir "darbe planı"na (!) maksimum son 2 sene içinde ösymnin yaptığı çoğu iş eline yüzüne bulaştırmasıyla ortaya çıkan bir çetenin suçunu nasıl atarsın? eteklerin tutuştu tabi di mi suçsuz insanlara, sen ve senin gibi kağıt parçalarının yapıştırmaya çalıştığı suçların doğru olmadığı ortaya çıkacak diye?

  allah sizi bildiği gibi yapsın yandaş medya.
 • büyük iskender, cengizhan ve napolyon kızıl meydan'da askeri tören izlerken tartışıyorlarmış.

  büyük iskender:
  - "böyle, tanklarım olsaydı dünyayı ele geçirirdim" demiş.

  cengizhan:
  - "böyle füzelerim olsaydı, dünya benim olurdu" diye karşı çıkmış.

  napolyon ise şöyle demiş:
  - "böyle bir gazetem* olsaydı, waterloo muharebesi'ni kaybettiğimi kimse öğrenemezdi"

  *
 • akp denen şirketin bayilerine ve müşterilerine dağıttığı broşür.

  kaynak: (bkz: #45928403)

  .