şükela:  tümü | bugün
  • ak parti seçmeni, başörtülü genç kızların izlemesini çok istediğim haber.
    link

kendilerine birkaç sorum var. muhtemelen cevap veremeyecekler biliyorum. yine de bir kişi bile görse yeter.
    sizce,
    1998'de protesto haktı da bugün değil mi?
    1998'de başörtüsü protestoları yapılırken neden bu konu dış güçlerin oyunu olarak görülmüyordu?
    1998'de neden solcu öğrencilerle iyi geçiniyordu başörtüsü protestocuları?
    1998'de itiraz etmek niye devletin bütünlüğüne bir müdahale gibi algılanmıyordu?
    1998'de protestocular neden vatan hainliği ile suçlanmıyordu?
    1998'de solcuların başörtüsü protestocularına gösterdiği saygıyı bugün siz solcu protestoculara gösteriyor musunuz?
    bugün siz de solcuların 1998'de yaptığı gibi başkalarının mağduriyetine sahip çıkıyor musunuz?
    1998'de grup yorum sizlere destek oldu. üyeleri ak parti iktidarında tutuklanırken gıkınızı çıkarttınız mı?
    star tv'nin yayıncılığı bugünün ana akım medyasında yapılabilir mi? neden? bu durum sizce adil mi?
  • “aktrollerin uğramadığı başlıklar” arasına girecek olan başlık.
  • yeşil’in antalya’daki evinden neler çıktı?
  • tek bir cevabı var bunun istenen demokrasiyi sadece kendileri için istiyorlardı.

demokrasi de ulaşmak istedikleri hedef değil, istedikleri hedef için kullanacakları araçtı.
  • iki yüzlülük son 20 yılda insanımızın içine işlemiş diye düşündürten haber.
  • trend olmasını umduğum video. kötülükle yıkanmış beyinlere(onların suçu değil) panzehir olabilir ve eski türkiye'nin sosyal birliği hakkında fikir verebilir.
  • 98'de ben de bu başörtüsü yüzünden okula alınmayanları savunuyordum.
    şimdi? onları devlete karşı geldiği için vatan haini ilan etmeyen beynimizi sikeyim ben.
    söz konusu vatansa başörtüsü teferruattır, suudi ajanı bunlar deyip derdest etmeliymiş bunları.
    hak ettikleri muamele işte buymuş meğerse:
    (bkz: liselileri polis otobüsünde döven polisler)
  • konuyu dis mihraklara baglamayan haberdir. faiz lobisi, terororo.
  • devletin vatandaşa bakışı değil, vatandaşın vatandaşa bakışı açısından ne kadar geriye gittiğimizin nişanesi bir video bu.
    o gün bütün karşıt görüşler birlesip mazlumun etrafina set olabilmisken, bugün mazlum terörist, mazlum vatan haini, mazlum iş birlikçi, mazlum ajan.
    videonun gündem olması, trend olması beyhude bir beklenti bakar utanirlar belki düşüncesi için.
    furkan orospu çocuğunu kıstas al bu zihniyetin bu video hakkında düşüncesi için.
    furkanin bu başlığa gelip neler sicacagini, kendi pislik zihniyetine yandaş olarak kullanmakta bacısını bile meze etmekten çekinmeyecegini düşün. yazık bize. cok yazık olmuş.
    rabıta terör örgütü bu topraklardansilinecektir.