şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni çıkan star wars rpg mobil oyunu. star wars evreninden karakterleri toplayıp, görevleri tamamlayabiliyorsunuz, arkadaşlarınızla ittifak kurabiliyorsunuz, diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.

  ios: https://itunes.apple.com/…f-heroes/id921022358?mt=8
  android: https://play.google.com/…943&utm_source=battlefront
 • telefonumun şarjı elverdiğince oynamaya çalıştığım eğlenceli oyun. tam anlamıyla henüz çözemesem de şimdilik baya keyif alıyorum.
 • sabah başlayıp tahminimce iyi bi kadro kurduğum oyun. arenada dark/light side karışımı kadromla yardırıyorum. daha önce telefonda oynadığım honorbound oyununun bir benzeri.
 • kart temalı bir star wars oyunu. bu oyunun daha da bir kart versiyonu olan için (bkz: star wars force collection)
 • uzun zamandır en fazla keyif aldığım ios oyunu. paket almadan, ücretsiz bir şekilde devam etmeye kasıyorum. 36. seviyedeyim ve artık iyiden iyiye zorlanmaya başladım. normalde kısa zamanda sıkılırım ama oyun sıkılmaya izin vermiyor. tamam artık buradan ilerlemez derken hop bir şeyler değişiyor ve kendinizi yine başında buluyorsunuz. turn based oyunları ve star wars u seviyorsanız, ağır tavsiyedir.
 • benim gibi star wars hastaları için bağımlılık yaratabilecek süper oyun.
  arkadaşlar bahsetmiş ama bende değinmeden geçmeyeyim. oyunda sürekli olarak bir şeyler değişiyor. yok şu açıldı yok bu açıldı derken sıkılmanıza pek olanak tanımadığı gibi çok oynamaktan günlük işlerinizi aksatabiliyorsunuz. *
 • pokemon'un star wars'lı olan versiyonu. ayrıca bitmeyen oyun, sürekli bişeyler açılıyor.

  oyunun başında sith başlangıç paketini aldım (12 lira), count dooku + 2 tane nightsister verdi bunlarla lvl 41'e kadar geldim. şimdi biraz zorlanmaya başladım belki barris offee'li olanı da alırım

  ayrıca bi yolunu bulup ingilizceye çevirebilsem çok memnun olcam, güç yıldırımı neymiş

  edit: boş yer kalmadığı için kodu sildim
 • 270 tl'ye kylo ren karakteri satılan oyun. tamam oyun güzel eğlenceli, biz de force müridiyiz ancak kylo ren isimli karakterin filmdeki değeri bile o kadar etmez. bir de müttefik seçerken karakterleri liderlik özelliklerine göre seçtiğim için, bazılarında liderlik özelliği yok yazdığından onları es geçiyorum ve bunu yaparken de aklıma ülkemizdeki seçmenler geliyor.
 • yukledigimden beri level 14 e gelene kadar oynadığım turn base mobil oyun. enerji bitince mecburen birakmak zorunda kaldım yoksa devam ederdim, kristal harcamaya değmez şimdi bu erken seviyelerde...
  kisaca fena bağımlılık yapıyor.

  bu arada dark side karakterler light side olanlardan bariz bir şekilde daha güçlü.
 • şimdilik keyifle oynadığım, önceleri tuvalet oyunu (bkz: tuvalette oynanan oyunlar) olarak kullandığım ama sonrasında kendisine çeken oyun.