şükela:  tümü | bugün
  • buradan görülebilecek efsane reklamdır.

görüyorum ve arttırıyorum; biz de sizdeniz!

edit 2: neti için

edit: bizzat meral hanım da gidip izlemiş

edit 3: lan bu akım ne kadar güzel olmuş.
  • !!! güç iyinin yaninda olsun !!!
    a new hope meral abla
    sadece alkisliyorum...
  • "paralel imparatorluk yapılanması: jediler"
  • sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar. muazzam olmuş. iyi partinin türkiye'de siyasete yeni bir soluk getireceğini düşünüyordum ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum.

vay anam babam vay bir yanda gençlerin içtiği sigaraya bile karışanlar (dark side) bir yanda star wars'a ışın kılıcı efektli reklam verenler(aydınlık taraf).

güç iyinin yanında olsun.
  • reklam oldukça hoşuma gitti. oldukça basit bir reklam olmuş; hem hiç risk alınmamış hem de türkiye'de bulunan bir siyasi partinin, modern'e yaklaşabileceği en iyi düzeyde bir yaklaşım gösterilmiş. yani bu katı devlet/siyaset geleneğine alışmış coğrafyamızda, hiç sırıtmadan böyle bir star wars temalı reklam filmi çekilebilmiş. daha ziyade bunu takdir ettim ben.

iyi parti, "iyi" adını aldığında, isim alışılagelmişin dışında bulunsa da oldukça modern bulmuştum. yeni nesil kıt'a avrupası parti isimlerine benzetmiştim bir nebze. bu reklam filmiyle yüzümü bu açıdan güldürdüler.
  • şu popülist sağın acilen bitmesi lazım.
    güç iyinin yanında, sizin gibi haramilerin, eski çetecilerin değil.
  • iyi parti'nin gerçekten her anlamda bir kanada bir isviçre düzeyinde kadrolarının olduğunu gösteriyor. küçük şakalar, papatya gibi duyarlılıklar falan... ağlamıyorum gözüme toz kaçtı

not : korsan yayın çekerken mi yakaladınız lan görüntüyü?
  • ülkücülerin meral ablası tüm türkiye'nin metal alfası olma yolunda hızla ilerliyor, fikir gerçekten orjinal. hamaset kokan parti reklamları gibi tekdüze değil.

ayrıca halk tv'de haber olmuş video. şuordan şuoraya bağlantıyı buraya bırakayım
    http://halktv.com.tr/…arti-star-wars-aksener-263957
  • hedef kitlesinin genç nesil olduğu, gayet başarılı reklam sloganı. durmadan bu tip sloganlar paylaşmaya devam.
  • malum kişinin "tek vatan, tek millet, tek bayrak, tek yüzük" sloganıyla acilen reboundu alması gereken reklam.