şükela:  tümü | bugün soru sor
 • jedi knight 2 ile başlayan lazer kılıcı düellosu furyasını ateşlendirecek bir oyun. isterseniz ikili kılıç*, isterseniz samuray edasıyla aynı anda iki tane ışın kılıcı kullanabileceksiniz. gün gelecek bu başlığa yazacaksınız "kılıç kombolarının hastasıyım, düelloların ustasıyım" diye o derece şahane bir oyun olacak kendisi.
 • hic yoktan 3 gunde jedi master olan kyle katarn yerine bir jedi akedemisi ogrencisini yonetecek olmamizla cok daha gercekci oldugunu du$undurmu$, haliyle sevindirmi$ oyun.
 • beta versiyonunu bir gece de bitirip bokunu cikardigim leziz oyun.. oyuna direk isin kilici ile baslamanmasi ise ayri bir lezizlik katmis oyuna... oyunu dark side veya light side olarak bitirmek de oyuncuya kalmis...
  tek isin kilici, cift isin kilici veya cift tarafli isin kilici secebilirsiniz.. (hem multi player, hem de single player versiyonlarinda)

  multiplayer oyunda ffa, team ffa, ctf, duel, gibi oyun tiplerinin yanisira bir de power duel ve siege oyun tipleri eklenmis...

  power duel : episode 1 deki darth maul, qui gon ve obi wan'in kapistiklari mekanda tek kisiye karsi iki kisi kapisabilir, episode 1 havasina burunebilirsiniz..

  siege : bu turde ise counter strike ve benzeri oyunlarda oldugu gibi iki takim gorev tabanli bir haritada kapisiyorlar... (bu oyun tipinde bot eklenemiyor) yani ya internette bir server bulup, dalacaksiniz ya da esi dostu toplayip internet cafe'de sabahlayacaksiniz...
 • jedi eğitiminin yapıldığı yerdir. asıl adı 'jedi training academy' dir.
 • bi iki saat önce bir "twi'lek female jedi knight" olarak kaydımı yaptırdığım yüksekokul. mezun olunca jedi master olacam kesecem hepinizi.
 • çok şahane bir oyun olmuş.. jedi knight 2'de pek bir zevkle yaptığımız saber duelloları daha da bir renklenmiş..
 • gerçekten bir ek paket gibi duran vefakat jk2'yi oynamaktan keyif alan insanlara batmaması gereken bir oyun.. ben oyunu oynarken jk2'nin verdiği keyifi sonuna kadar alabildim, hatta yeni lightsaber teknikleri, özel hareketleri vs ile daha da bir renklenmiş.
 • yeni hareketleri ve dövüş stilleri ile gayet başarılı olan, jedi outcast'in asıl olması gerektiği gibi olan bir oyun. grafik olarak hiç farklı olmaması onu ek paket gibi yapıyor ancak kendi başında bir oyun olarak düşününce jedi outcast'e göre daha çok hissediliyor jedi olmanın nasıl bir şey olduğu.

  unutulmamalı ki bu jedi knight 3 değil...bu jedi academy