şükela:  tümü | bugün
 • 2008 baharinda cartoon network'de yayinlanmaya ba$lanacak yine her bolumde zevkten dort ko$e olacagimiz yeni lucas film $ahaseri. ilk sezon 26 bolum surecek ve ilk sezonun tamamini george lucas yonetecek. dizinin toplamda 100 bolum surmesi planlaniyor. lucas'in yaptigi son aciklama $oyle:

  " bildigimiz star wars olacak. yani bir south park komedisi beklemesin kimse. cocuklarin spongebob squarepants'i de olmayacak. yapilmi$ ilk 3 boyutlu dramatik animasyon olacak. pg-13 olacagi icin gece gec saatte yayinlanmayacak, cumartesi ak$ami da yayinlanmayacak, aslinda ne zaman yayinlanacak bilmiyorum. sadece $u an bu animasyonla ugra$irkan harika vakit gecirmekte oldugumuzu soyleyebilirim."

  dizi clone wars'da oldugu gibi yine attack of the clones ve revenge of the sith arasindaki 3 yillik zaman diliminde gececek.

  ayrica lucas arts serinin bir video oyunun da yapilacagini acikladi. $u an icin bu oyun hangi platformlarda cikacak bilinmiyor.

  27 mayis'ta yayinlanan ilk trailer icin:
  http://starwars.com/video/view/000478.html
 • eylül 2008'de sinemada yayınlanacak bir film ve ardından tv dizisi şeklinde, 3d cizgi film olarak yayınlanması planlanmış olan seri.

  http://www.starwarsturk.com/…r_detay.asp?haber=2373
 • vos*, aayla secura, tholme, sora bulq ve bunlari ilgilendiren olaylar olmayacaksa soyleyin bosuna cekmesinler efendim.

  anakin asagi anakin yukari biktim artik. vader' in karizmasina da sictilar zaten*
 • lucasfilm ltd., warner bros. pictures ve turner broadcasting system inc. işbirliğiyle 15 ağustos'ta, amerika'da gösterime gireceği açıklanan film.
 • ne bilim bi grievous'a sifo dyas'ın kanının verilmesi olsun *, bi clieg lars'ın nasıl öldüğü olsun, bi yodanın dookuyu korkudan nasıl donuna işettiği olsun *, efenime söyliyeyim mace'in grievousu coruscantta nasıl astım krizine soktuğu olsun, yüzbaşı dyne ve ekibinin 500 republica'nın altında geonosisliler ve palpatinle karşılaşması olsun... bu gibi konuların ele alınmasını yetkililerden istediğim yeni sw hedesi.

  ha bi de pg 18 ibaresi koyup anakinin ep3'ten 6-7 ay önce cepheden gizlice gelip bir gece ansızın padme amidalayı çok afedersiniz ne biçim..ehemm.. evet..

  onu diyodum; bu ve benzeri konuları beklediğimiz, doymak nedir bilmeyen sw açlığımızı bi nebze olsun bastırmasını umduğumuz yapım.

  gene de lucas'ın ısrarla klon savaşları devrinin suyunun suyunu satmaya çalışmasını anlayamıyorum. bilader elinde ep3 ve ep4 arasında geçen kocaman bi 19 sene var. order 66'dan kurtulup başsız tavuklar gibi koşuşan jediları mı anlatırsın, murkhana ve benzeri gezegenlerde jediların kaçmasına kasten göz yuman vefakar klon komutanlarını mı anlatırsın, yeni elbisesine alışmaya çalışan vader'ı mı anlatırsın, o bar benim bu bar senin absolut'un dibine vuran obiwanı mı anlatırsın, padmenin mezarından tut, rebelların ilk örgütlenmelerini mi anlatırsın... 19 sene var yahu, dile kolay.

  klon savaşları da neymiş.. bana han solo ver sen, landodan falconu kazandığı o sabac oyunundan haber ver.. quinlan kim, sora bulq kim, grievous kim..? dr. evazan'ın tipini kim öyle kaydırmış ondan haber ver sen bana.
 • keske bunun yerine ulic qel-droma, nomi sunrider, exar-kun uclusunun hikayelerinin anlatildigi old republic zamanindan adam gibi filmler yapilsa seklinde isteklerde bulunmamiza, hayaller kurmamiza sebebiyet veren film.

  acikcasi biraz onyargiyla yaklasmak olacak belki ama bok gibin olmasini bekledigim film. istedigimden degil oyle olacak cunkum....

  (bkz: episode ii)
  (bkz: episode iii)
  hatta hatta
  (bkz: episode i)

  yoksa keske adam gibi birseyler yapsalar da biz de keyifle seyretsek....

  ayrica eger bu filmde vos* olmazsa saglam sovecegim ben lucas' a....

  edit: ek bilgi: imdb' ye gore filmin yonetmeni dave filoni imis.... dizide* de supervisor yonetmen imis. simdiye kadar birkac avatar the last airbender cekmis... o kadar.... sonumuz hayirola...
 • trailer'ında önceki animated clone wars'dan daha fazla yeni alet edevat tasarımları görülmeyen 3d animasyon.
  http://movies.yahoo.com/…809991325/trailers/133/880
 • trailer i iş yerindeki bunyeye sevinc cigliklari attirabilmis animasyondur.
 • yoda'yı frank oz yerine tom kane seslendirecektir.
 • beklerken oyalanmak isteyenler için bir de bu var:
  (bkz: star wars clone wars)