• büyük ihtimal bu filmde de luke ölecektir ve geriye tek jedi bizim esas kız kalabilir.
  • fragmanı izlerken nedense aklıma braveheart filmi geldi.

ula dedim, braveheart'ı bu adamlar çekmiş olsaydı william wallace'ın kafasını ilahi bir güçle çoktan yerine diktirmiş, şimdiye kadar 8-10 tane daha braveheart serisi çekmiş bize de tavşan gibi izletmişler ve izletmeye devam ediyorlardı.

star wars'ı çok severim. lakin yeşil perdenin önünde, özel efektlerin dibine vurarak biz tavşanları avlayan bu filmleri sevmiyorum artık.

aha bu kız ceday mı oldu, luk şimdi ne yapacak? hacı luk zaten yaptı yapacağını. bitti gitti. izledik süperdi. bundan sonrası tamemen duygusal.

sinema bileti fiyatları, 3d, imax, star wars oyuncakları, reklamları, buna sponsor olan ve ürünlerinin üzerine resimlerini basan bir sürü süt, çikileta, ot ve bokları sevmiyorum.

izler miyim? gayet tabi. türktorent üyeliğim var. eyçdi olarak düşer elbet. eyçdi televizyonum da var. 2-3 saatimi veririm o kadar da hatırı var cubaka'nın.
  • empire strikes back'in çok benzeri hatta direkt kopyala/yapıştırı olma yolunda giden film. açıkçası empire strikes back'in ağır hastası bir star wars hayranı olarak karanlık ve daha içsel bir star wars filmi görmek konusunda hiçbir itirazım yok ama ortaya the force awakens'daki gibi birebir orjinal üçleme nezdinde a new hope'un çakması tadında bir film görürsek inanılmaz büyük bir hayal kırıklığı yaşarım.

tek güvencem rian johnson'ın breaking bad ve loopers'da gösterdiği senaryo ve yönetmenlik yetenekleri olacak. bir de mark hamill'ın oyunculuğu...
  • malum ortamların gülü olmuştur
  • bazı sinemalarda gösterime girmiş filmdir.
    sorumlu bir yazar olarak, serinin çok beklenen bu filmini ön gösteriminde izleyip tüm detayları sizlerle paylaşacağım. ***
  • hiç bir episode un kopyası olmadan kendine has bir film olursa

bir önceki filmin çakmalığını bir nebze toparlayabilir.

ayrıca rey in bu kadar force sensitive olmasının da bir şekide açıklanmasını bekliyoruz.

beklediğiniz başka birşey de kyro ren in şu ergenliği atmış olması.
  • referandumdan dolayı değil ama disney'in episode 7 faciasından sonra gram heyecanlanmadığım film. rogue one'da darth vader'ı görmenin yanında yüzde 1 falan bir "kımıldanma" var.
  • zannediyorum star wars serisinin sekizinci filminin adı. kesinleşmiş diyorlar.

https://www.facebook.com/…6/703263743188351/?type=3
  • star wars serisinin 8.filmi.aralık ayında vizyona girecektir.
hesabın var mı? giriş yap