şükela:  tümü | bugün
 • star wars evreninin yeni kısa anime serisi.
  10 ayrı japon anime stüdyosunun star wars evreni üzerinden bizlere sunacağı yepyeni içerikler serisi olacakmış.

  love, death and robots misali bir anime beklentisi içindeyim verilen bilgilerle, bekleyip göreceğiz.

  ilgili makale;
  star wars.com
 • yayınlanan fragman sonrası japon animelerine son derece mesafeli olan şahsımın dahi ilgisini çekmeyi başarmış, gelmekte olan seri. ilginç bir iş olacağa benziyor.

  gerçi star wars bu. önümüze ne koysalar izleyeceğiz mecbur...
 • animasyon ve anime işlerinde daha özgür olabilecekleri için başarılı olacağını düşünüyorum. ayrıca antoloji tarzında olduğundan bir bölümü beğenmesek diğerini sevebiliriz tıpkı love robots ya da animatrix gibi. hem filmlerde anlatamadıkları minik hikayeleri anlatma şansları bulabilirler.

  jedi’lık nasıl başladı, kyber kristalleri vs.
 • eylül ayında disney+'ta yayınlanacak.

  --- spoiler ---

  you’ll recall in late 2020, during disney‘s major blitz where the company showed off its brand wares, marvel, pixar, and more, about ten new lucasfilm projects were announced. among things like “the book of boba fett” and an “ahsoka tano” limited series, a new anime anthology series, “star wars: visions,” was announced. and today, at anime expo lite, disney+ dropped a special look teaser of the show and announced the names of the seven japanese anime studios bringing their unique talent and perspective to “star wars: visions.”

  --- spoiler ---
 • resmi fragmanı düşen disney+ anime dizisi. hayal kırıklığına uğratmayacak bir star wars işi olacağını düşünüyorum.

  japonca
  ingilizce
 • malum ortamlarda yerini almış anime serisi.
 • 9 birbirinden bağımsız bölümden oluşan anime dizisi. ilk bölümü izledikten sonra çok başarılı bulup baya bir heyecanlanmıştım ama 5. ve 7. bölümler dışındaki bölümler beni hayal kırıklığına uğrattı, genel olarak star wars temeli üzerine yapılmış animeler değil de animeler üzerine eklenmiş star wars karakterleri gibi bir durum olmuş. bölümler 15-20 dk. o yüzden çok da birşey kaybetmezsiniz izlerseniz.
 • birbirinden bağımsız ve anlamsız bölümlerden oluşan bir star wars anime denemesi. evrene gözle görülür bir katkı sunmadığı gibi bölümler aktıkça sadece yapmış olmak için yapılmış hissiyatı vermekten öteye gidemiyor. sırf cool gözükmek için lightsaber'ını katana kınında taşıyan ve ronin diye bahsedilen garip gurup bir karakterle açılıyor ilk bölüm mesela. kendine rockstar kariyeri çizen bir padawan'ın ne idüğü belirsiz hezeyanlarını wtf! nidaları eşliğinde izleleyebilirsiniz hatta. bu çok sevilen film veya dizi serilerinin, "hadi bir de animesini yapalım," kafası uzun zamandır olan bir şey aslında. the animatrix dışında ait olduğu evrene bir şeyler katabilenine henüz rastlamadım. tek artısı bölümlerin çok kısa olması ve çerezlik niyetine tüketilebilmesi.