• -abi bu xwing kac yapiyo?
    -olm dun warya prensesin donunu gordum bacak bacak ustune atmisti
    -(tie fighter in arkasinda)liselim
    -bu darthwader warya ufakken cok ciliz biseydi hep misketlerini uterdik aglardi burnundan sumuk eksik olmazdi
  • - [tatooine'de bir eskicide] abi bu ışın kılıcının şarjı kac gun gidio ??
  • - baba... bizim oğlan bi baltaya sap olamadı... bi model uydursak da yazdıksak cedilerin rüştiyesine...
    - kolay bişi değil... en az güzel para akıtman lazım...
    - olsun yiğidim... parasında pulunda değilim. maksat adam olsun, iş tutsun...
    - uzay tawuu dönercisi açalım dayı... yok bu gezegende...
    - fiyakalı falan üstü başı olsun, statüsü, ilerleme imkânı olsun koçum... aldım alacaamı git gayrı...
  • - şenkemal abi, geçen bu androyidlerden duttum bi tane... çuwala koydum ewe getürdüm... pilini söktüm, ihlas pil taktım... şimdi mutfağından, ahırına her işte, iman kudretiyle çalışıo, namazını da aksatmıyo ayrıca...
    - y1 problemi warmış onlarda, tikatli ol, batlar matlar...
  • han solo: o kadar galaksi gezdim cok sey gordum ama evrende herseyi kontrol eden ulu bir varligin kanitina sahit olamadim..

(sonra han solo linc edilir)
  • - jabba baba, bi hatun olayımız war... yalnız hatun bi başka herifi seviyo, adamı ortadan kaldırtmamız lazım!
    - olur tabi... yalnız biraz masraflı bi iş..
    - para mühim değil de jabbabba, bartır yapabiliyo muyuz yalnız?
  • cuneyt arkin'in yoda'yi, en olmadi obi wan kenobi'yi oynayacagi, princess leia'yi hande ataizi, han solo'yu ise tarik akan canlandiracagi senaryo.
  • -ulan vakti zamaninda şu tatoonie'den bi arsa kapatamadim. bak simdi cok degerlendi buralar. jedi okulu falan yaptilar.
  • -olm senin xwing'e $poyler taktirsana kral olursun alemlerde.
    -hoca aracin orjinalligi bozulmasin istiyorum, satarken sorun oluyor sonra.
    -yok olm onun da hastasi var alici bulursun mutlaka. sen bi git bak bence tatoonie sanayi`ye.
    -bakarim bi ara.
hesabın var mı? giriş yap