*

şükela:  tümü | bugün
  • sallasan hangi kaaveciye carpar dersen aha budur cevabim
  • (bkz: fight club) da da bolca reklam $ekli var
  • içinde laptop açıp ders çalışanlar bile görülmüştür... yaşasın kronikillar...
  • bi maallenin yuppie mekani olmasi, sokaklarinda yeni acilan sturbucks kiraathanesi sayisiyla dooru orantilidir.
  • (bkz: second cup)
  • ne gaddarr amerikali arkadasim var isa hepisi nefret eder bende dahil olmak uzere, niyork ubilmiyom ama california da fazla seveni yok sanirim
  • amerika ya ozellikle de ny a giderseniz her kose basinda gorebileceginiz kahveci dukkani arti cok rahat koltuklar ..
    iceri girip muhabbeti koydugunuzda bir koseye oturup klasik gitar calabileceginiz ve tip box inizda 2 saat icinde minimum 70 dolar yapabileceginiz mekan ..
  • starbucks fight club'a sponsor olmus yegane coffee shop zenciri, turk girisimcilerini, anadolu kaplanlarini bu isin turkcesini yapmalari konusunda yurekten destekliyorum... isim belli zaten starbük: since 1808'de eklenebilir..çhadi kaplanlar, yigitler...
  • bulaşık suyu tadında kahveleriyle ünlü zevksizlik örneği amerikan kahvehanesi. l.a.'de de denedim, ny'de de. hiç tat alamadım. plastik kahve keyfinden hoşlananlar için.