şükela:  tümü | bugün
 • erkekler icin; kirli ve/ya salas sakal, gri asortman altindan belli olan pipi, mevsimine gore kolsuz sisme mont. araba anahtari, sigara ve cuzdan kombini.

  kadinlar icin; olabildigince makyaj, at kuyrugu yapilmis saclar, siyah ama gunese cikinca rengi degisen tayt, alacali bulacali nike air force, instagram'da like yapmak icin kullanilan macbook pro.

  sirketimizin oy cogunluguyla kabul gormus kilik kiyafet yonetmeligini okudunuz. 2018 yaz mevsiminde tum musterilerimizin ayni fabrika cikisli gorunmesi icin elimizden geleni yapacagiz.

  cool lime'miz buzsuz musterimiz mutsuz olmaz.

  -starbucks
 • erenköy ve suadiye sıtarbaks'larda olmayan yönetmeliktir. yazın buraları plaja dönüyor. herkes rahat ve kendi halinde. bir de, klimayı kapatmasalar daha süper olacaklar...

  not:
  sıtarbaks'a ensede ıslak mendil, kareli ve kısa kollu gömlek, çağla yeşili kumaş pantul ve terliklerle gitmişliğim bile var... (şaka yapmıyom. yazın ancak öyle rehat edebiliyom... adana styla... beğenmeyen bakmasın bana... bakanı da şeri oyar zaten). bana bile bir şey demediler. recep ivedik in the house!