şükela:  tümü | bugün
 • dusunsene. milano'ya gidiyorsun, kahve cekiyor canin ve starbucks'a gidiyorsun. yetmiyor, bir de kahve severlerin gidip gormesi gereken bir yer diye tavsiye veriyorsun.

  napoli'ye gidip de pizza severler burada mutlaka dominos'a gitsinler demek gibi bir sey bu.
 • açılsın tabi amınakoyim açılsın, pahalıysa gitmezsin olur biter ama açılsın. sizin gibi süzme salaklar yüzünden ülkede ne fine dine var ne high end dükkan var. paris'te 118 tane michelin yıldızlı restoran varken dünya kenti (!) istanbul'da 0 (sıfır) tane var. neden biliyo musun? senin o "aebi mekanda makarnaya para veriyo salaklar" diyen, " bi kahve 7 lira olur mu diyen", her boka "ben aynısını evde de yaparım" diyen küçük zihniyetin yüzünden. tamam pahalı geliyorsa gitmezsin, ama olana da engel olmazsın. nusret'e de saydırıyo bu tipler, lan 3 5 sene önceye kadar annenizin tencerede 2 saat pişirdiği kuru kayışları biftek diye kemiriyodunuz?

  sen şimdi git ve bi paket nuhun ankara makarnası al. senin damak tadına uysun diye en az 15 dakika haşla ki hamur gibi olsun. sonra bas salçayı, margarinle karıştır. yanına da 2 litrelik kola açarsın. pepsi 30 kuruş daha ucuz ama tabi sen kaliteye para vermeyi sevdiğin için coca cola alacaksın. al sana mükemmel yemek. evet sen çok akıllısın o yüzden paran cebinde kaldı..
 • 2 eylül'de açılışı yapılacak mekanın entry'si 3 eylül'de girilince kahve çekirdeğiyle birlikte hafiften beyin de yakan bir yer olmuş.
 • reserve mağazaları starbucks'ın dünyadan çekirdeklerini topladığı daha nadir ve egzotik kahvelerin satıldığı yer olarak geçiyor.

  türkiye'de açılacak reserve mağazası bilgilendirmesi için buradan

  starbucks reserve'nin ne olduğu hakkında daha net bilgi için buradan ve buradan ilgili sitelere gidebilirsiniz.
 • sırf seattle’da tokyo’da falan değil türkiye’de bile 10 adet şubesi vardır. istinye park’taki en bilineni. destekli sallayınız lütfen. alt metinde milano’da kahve içtiğinizi vurgulamaya bu kadar uğraşmayın, daha havalı olmuyorsunuz.
 • ismi yüzünden yerden yere vurulan firmanın yeni bir şubesiymiş. ne yaptı abi size şu starbucks? 5-6 liraya kahve içebildiğin ve saatlerce otursan da sana kimsenin bir şey demediği, hatta bir şey içmesen bile rahat rahat oturduğun, takıldığın bir mekan. bir çok yerden daha iyi.
 • brazilian roastları biraz bitter olan coffeshop. oysa kenya ground flavoured selectionları çok daha preferrable. venti boyları cold beveragelar için yetersiz kalıyor.

  ama herşeye rağmen white chocolate mochalara biraz whole bean medium roast colombia ekletirseniz magnificent bir tada erişebiliyorsunuz.
 • white chocolate mocha'yı altın varaklı kadeh'te veren starbucks şeysi.
  ayrıca o kahveyi içince kızlar teklif edecekmiş.

  şaka lan şaka x lira farkla yine aynı şeyleri sokacaklar sende kendini lord zannedecen durum bu.
 • uçağımı valeye vereceğim bi yer açıldı sonunda.