şükela:  tümü | bugün
  • yumuşak içimli bir starbucks kahve çekirdeği çeşidi.

sütsüz bile kolaylıkla içilebilecek az kavrulmuş çekirdeklerden oluşmaktadır. içilirken fındık tadı alabilirsiniz. çekirdekleri içime hazır hale getirmek için çektirdiğinizde paketin içerisinde altın parçacıkları varmış gibi hoş bir görüntü oluşuyor. boşuna blonde roast dememişler.*

hafif kahve sevenlere tavsiye ederim.
  • geceleri yudumlaya yudumlaya uykuya dalınası bir kahvedir.
  • günlerimi geçirmeme yardımı olan kahve. hem evde hazırlaması çok pratik, hem içimi yumuşak, hem de kişiyi kendine getirme katsayısı yüksek.

tişikkirlir stirficks.
  • starbucks türk kahvesini bu kahve çeşidinden çekmektedir.
  • içeni, kahve içiyormuş gibi gösteren ancak yanından bile geçirmeyen hafifin de ötesi starbucks zımbırtısı. kimsenin keyfine karışmak istemem ancak bununla kendine geliyorsan eğer (hem de yüksek katsayıda) sen kahve içme abi, kalbine zararlı demek bu meret.

rahatsız etmeden kendine gelmek için başlangıç seviyesi starbucks kahveleri;

(bkz: organic ethiopia yirgacheffe)

(bkz: kenya) ve klasik

(bkz: house blend)
  • evime yakın tchibo kapanınca, starbucks çekirdek kahvelerine giriş 101 kapsamında ilk satın aldığım filtre kahve çeşidi.
    kontrollü gitmek amacıyla yumuşak içimli olmasını istemiştim kahvemin ama sanki kahve değil de çay içiyormuşum gibi alıştığım kahve tadının çok uzağında bir lezzetle karşılaştım.
    kötü mü derseniz kesinlikle değil ama şöyle bir kahve içiyim de kendime geliyim tarzı da değil. yine de kahvesine 1-2 damla bile olsa mutlaka süt ilave eden şahsıma hiç ihtiyaç hissetmeden sek kahve deneyimi yaşattığı için de bundan sonra her gün değil ama arada hazırlanacak bir kahve olarak kalacak.
    bir daha alır mısın derseniz de cevabım artık önümüzdeki starbucks kahvelerine bakalım olur.
  • inanamıyorum ya hala starbucks'tan paket kahve alanlar var.

memlekette artık neredeyse her köşe başına 3rd kahveci dükkanı açıldı, hadi diyelim senin sokağında mahallende yok, internetten zilyon çeşit kavurmacıya ulaşabiliyorsun.. ve hala gidip starbucks'tan paket kahve alıyorsan kusura bakma ama sen vizyonsuzsun kardeş.