şükela:  tümü | bugün
  • vay anam vay. bu nasıl bir aşktır. bu nasıl yazı yazma aşkıdır. bu nasıl bir edebiyat aşkıdır. kadıköy moda starbucksta gözlerimin bunu gördü, daktilonun tuş seslerini bu kulaklar duydu.

insan hakları evrensel beyannamesi özel hayatın gizliliği zıddırı bık maddesine binaen fotoğrafını çekmedim. ama yeminlen şahitlerim var.
  • ilgi çekmenin himalayası!!!!
  • ne var adam daktiloyla yazmak istiyordur. eski araba görünce yolda nasıl tepki veriyorsanız ona da öyle tepki verin.
  • notebook'a para verip evde yazacağıma,
    starbucks'ta kahvemi yudumlayıp
    daktilomla prim yapa yapa yazıyorum.
    amanın eller eller.
  • o kişi bendim. hatun düşürme konusunda taktik geliştirmeye çalışıyordum. bugünkü rolüm çevreye kendimi senarist ve yazar olarak lanse etmekti. he hatun düştü mü derseniz, düşmedi. daha önce spor araba anahtarları, üzerime kayıtlı olan taşınmazların tapuları, altın, döviz gibi varyasyonlar denemiştim ve çok da başarılı olmuştum. siz siz olun kendinize edebiyatçı süsü vermeyin. zaten kadınlar kitap okumadıkları için sizin edebiyatla haşır neşir olmanızı da umursamazlar.
  • daktilo ile yazi disinda ne yazilabilir diye dusundurten eylemdir.
  • kendi evinin ufak bir odasında, ahşaptan yapılma sade bir masanın üstünde, kış aylarında sıcak, yaz aylarında soğuk bir kahvenin eşliğinde daktiloyla yazmak, starbaks'da yazmaktan daha etkileyici olacak olan aktivitedir. mekanlarda daktiloyla yazı yazmanın amacı dikkat çekmekten başka bir şey değildir.
  • kaytan bıyıklı olmayı da gerektirir eylemdir.