şükela:  tümü | bugün
  • şahsımda o kişilere karşı olumlu şeyler beslemediğimdir.

gerçekten bu tiplerin samimi olduğuna inanmıyorum. zaten erkekse berkecan, kızsa pelinsu’dur bunlar. kesinlikle özel okuldadırlar. erkeğin arabasıyla gelinmiştir. alttan en az 3 dersleri vardır. insta’dan bol bol hikayeler atılır.

edit:ahahah niye batmış ki bu kadar birilerine. son derece normal bir şekilde gözlemimin aksi olduğunu söylemeye çalışanlar da var. ana avrat küfürler, 3.9 ortalamalar falan tamam tamam sizsiniz.
  • vasat bir genellemenin hedefi olan tip.

not: nero
  • kesinlikle özel okuldayım, evet genelde benim arabamla gidiyoruz. insta'ya hikaye atmadığımız gibi alttan ders değil, üstten dersim var.

yani yanlış olan önermede geçen tip.

şöyle düşün; kimi insan evde rahat sigara içemiyor, evdeki kahveyi dışarıdaki kadar güzel bulmuyor, ders çalışırken evde bunalmamak ya da biraz kafasını rahatlatmak istiyor.
  • gayet de normal bir birey olarak ve adım da pelinsu olmayarak gerçekleştirdiğim için maruz kaldığım genelleme.

özel okulda okumuyorum. tek başımayken gerçekleştirdiğim ve instagram'ın olmaması dolayısıyla hikaye vb. şeyler atmayarak sağlıklı bir şekilde sonlandırdım starbuks'ta ders çalışma eylemimi. keşke kaldırım taşında çalışsaymışım dedim cidden amma uyumsuz çıktım.
  • kompleksli bir ergenin beyanı.
  • starbucks ve türevi kafelerin ders çalışmak için en uygun yer olmadığı kesin. çoğu insan oraya ders çalışmak için gitmiyor ve etrafında da kitaplara gömülmüş harıl harıl test çözen insanlarla karşılaşmak istemiyor doğal olarak. ancak daha önce defalarca söylendiği gibi kahvenizi alıp rahatsız edilmeden saatlerce oturabileceğiniz ender yerlerden biridir starbucks. sadece ders çalışmak için değil biraz kitap okumak ve kafa dağıtmak için de tercih edilebilir.

ayrıca ülkemizdeki kütüphanelerin ve ders çalışma alanlarının yetersizliği de göz önünde bulundurulup biraz hoşgörülü olunması gerek. nihayetinde ders çalışanlar etrafını rahatsız etmiyorsa hiçbir şey deme hakkımız yok.
  • okulumun içinde starbucks olduğundan dolayı yaptığım eylem. koltuklar falan rahat yani.
  • buyrun benim sayın orospu çocukları.

lisansı 4 yılda hiçbir dersten kalmadan 3e yakın ortamayla bitirdim, yüksek lisansımı avrupanın alanındaki en iyi beş okulundan birisinde 3.9 ortalama ile bitiriyorum, an itibariyle de nerodayım.

not: makine mühendisiyim, yüksek lisansım da enerji ve güç mühendisliği

hadi mühendislik problemlerini geçtim slaytları anlamak için bile kütüphaneye çalışma masasına sessizliğe ihtiyaç duyuyorsanız bundan bizene amınakoyayım.
  • dibine kadar gösteriş yapan tiptir.ders dediğin ya kütüphanede çalışılır,ya da evde.insan beyni yapısı gereği en sessiz ortamlarda dikkatini yaptığı işe daha iyi verir.starbucks'ta ders çalışan tip küçükken televizyon karşısında ödevini yapan tipin büyümüş halidir.ikisi de kendini kandırmaktadır.