• mesaj kutum patladı lan yeter (ağlayan surat)
    tamam adaletin kılıcı sizsiniz tamam...
    artık uğraşamayacağım için entrymi sildim ama olayı yine de anlatacağım (gülücük emojisi)
    efendim olay şudur;
    ben starbucks’a gittim (vay amk gitmez olaydım) duble fincan hoşuma gitti, rafa baktım göremedim, baristaya “rafta göremedim bu fincandan satıyor musunuz” dedim.
    o da bana “satmıyoruz maalesef” dedi, ben de “hediye etsen keşke” dedim gülümsedim, o da “kahveni iç al götür” dedi ben de “olur mu öyle şey” dedim, o da “olur olur bu normal bir durum” dedi, başka şeyler de söyledi neyse uzatmayayım.
    ben de baristaların bilgisi dahilinde fincanı almış bulundum.
    -baristaların bilgisi dahilinde-
    sonra sözlüğün ahlak şövalyeleri geldi ülkenin içine düştüğü durumdan beni sorumlu tuttu, suça teşvik ettiğimi, hırsızlığı normalleştirdiğimi söylediler.
    ilk entrymi mizahi bir dille yazdım, başlığı da kasten “çalmak” olarak girdim.
    önceden de belirttiğim gibi başlığı “çalmak” değil de “starbucks’tan fincan hediye alma taktiği” şeklinde açmış olsaydım bu başlık altında ahlak kurallarını baştan yazan adaletin yılmaz savunucuları bana “helal kanka süper taktik” yazacaklardı.
    her neyse sayın suserlar alttaki entryleri okuduktan sonra yetimin hakkını çalıp pavyonlarda yediğimi düşünmeyin olaylar bundan ibaret.
  • fincan mı yok ne gerek vardı çalmaya ?

sonradan yazım : ne kadar beleşçi varmış şu sözlükte ? neden yaptınız, kul hakkı denilen enrtylerin favori sayısına bakın bir de set yaptım küçük çaplı starbucks şubesi açtım denilen entrylerin favori sayısına bakın. ayıp be!

enrty'i yazdıktan 3-4 saat sonraki düzeltme...
    başlığın sahibi çaldığını söylediği için ben de çalmak eylemini kullandım. hoş o demeseydi de bunun adı çalmak olurdu da neyse...
    değiştirmeden önceki hali

ekran görüntüsü alan yazara teşekkürlerimi iletiyorum.
  • ortadoğu bataklığında sıradan bir başlık. (bkz: kul hakkı)
  • 8 yıldır günde 4-5 farklı şubeden çalıyorum. kendi şubemi açmama 2 sene kaldı. *

edit: şakaydı kardeşler. manyak mısınız. *
  • hırsızlıktır. sikeyim starbucks fincanını, ne gerek var çalmaya?
  • starbucks'taki hırsızlık olaylarında artışa ya da azalışa neden olacak başlık. hangisi olacağını zaman gösterecek.
  • haysiyetsiz, şerefsiz, ahlaksız hırsızların utanmadan itiraf ettiği eylem. size terbiye veremeyen ananıza babanıza sövdürmeye çok meraklısınız sanırım.
  • elf gözlerim neler görüyor diyerek girdiğim ve ilk entry ile şaşkınlığımın arttığı bir başlık oldu öncelikle bunun için teşekkürler.
    birazdan ‘o kadar para veriyoruz o bardağı da alsak hakkımız’ diye düşünenler gelir gibi geliyor ama dur bakalım.
  • keşke milanodaki sbx tan yapsaydım dediğim aktivite. kupa zaafı olan ben, dibim düşmüştü :(

ama kesin yapamazdım, gider teslim olurdum (bkz: swh)
232 entry daha
hesabın var mı? giriş yap