şükela:  tümü | bugün
  • sehir isiklarindan uzaga, daga bayira köylere gidilerek yildizlari izleme aktivitesine verilen ad. 17 agustos depreminde sehrin bütün isiklari kesilmisken disari cikip gökyüzünü o halde görmüs olan bendenizin, ayni deneyimi tekrar yasamak icin yillardir firsat kolladigi aktivitedir de ayni zamanda. kanimca nasreddin hoca'nin "ya hic gökyüzündeki yildiz sayilir mi?" sözünün gercek manada kaniksanmasi ancak bu sekilde olabilir.
  • bir kaç gün önce çıkan kygo’ya ait ep. ep’de yer alan şarkılar:
    stargazing (feat. justin jesso)
    it ain’t me (feat. selena gomez)
    first time (feat. ellie goulding)
    this town (feat. sasha sloan)
    u2 - you are the best thing about me remix
  • yeni kygo albümü. hep kendini tekrar etmekle suçluyodum firestone ve stole the snow parçalarının aynılığından ötürü kygocuğumu. <3

sonra adam gitti single olarak it ain't me adlı selena gomez ortak çalışmasını yayınladı. üstüne kalplere dokunan, gözlere yaş bırakan bir klip çekildi. şarkının sözleri zaten hem geride bırakan hem de geri bırakılanlar olarak her şekilde duygularımıza dokunmuş oldu.

"ı know ı won’t be home
    and you’ll be on your own"

ardından first time adlı parçayı çıkardılar ellie goulding ile. açıkcası ben bu kadına karşı acayipp önyargılıyım. nerede o figure 8 zamanları filan? o yüzden bu şarkı ruhumda bi yere dokunamayıp sadece klasik bir young wild and free özlemini işleyen bir parça oldu.

"way back, when we tried our first cigarettes"

bu iki parçadan sonra u2 ile ortak yapım olan you're the best thing about me sunuldu. bu bana göre farklı bir kygo denemesi. adamın gerçekten diğer enstrümanlar ile de başarılı işler çıkartabileceğini anlamış oldum. u2 ile işim olmayan bana dinletti şahsen.

"there’s no risky thing for a man who’s determined to fall"

bana göre albümün son parçası: this town. kaçıp uzaklaşma şarkısı tamamiyle. fakat sasha sloanın bebeksi sesi ve parçanın yumuşak melodisi tüm sinirlerimi yağ gibi çekti. lakin bu sefer ne geride bırakmış ne de geride bırakılan hissediyosunuz. "lanet olsun hadi gel gidelim bu şehirden" diye geçirdiğiniz an ya imkansızlıktan ya da yalnızlıktan sevdiğiniz kişiye hadi gidelim diyememek baya koyuyo :) ayrıca bu kadından biraz marian hill havası almamak mümkün değil. belki ondan etkilendim çok.

"ı want an ocean view, somewhere
    as long as ı'm next to you, ı don't care"

gelelim albümün ismini alan stargazing adlı son parçasına. zayn'ın sesine aşırı benzeyen ama daha yeteneklisi olan bir vokalle çalışmış kygo. yeni dinlemeye başladığım için çok fazla yorum yapabileceğim bir parça değil. görebilseydim "stargazing" denilen gökyüzünün o halini, daha iyi anlardım belki :)

"ı will still be here, stargazing
    ı'll still look up, look up
    look up for love"

benim hayatımın şarkısı it ain't me'yi ürettiği için teşekkürlerimi sunarım. hep böyle şarkılar yapılması dileğiyle, gözlerinden öpüyorum kygo.
  • kygo'nun yeni ep ismini de taşıyan, justin jesso ile işbirliği

klip
  • imza gibi travis scott şarkısı. aşık olunası.