şükela:  tümü | bugün
 • yeni death starımız. bir yıldız sistemini yok etme özelliğine sahipmiş. görüntüsü de şöyle.

  star wars data bank'i şöyle diyor hakkında:

  "bir buzul gezegenden first order'ın sığınağına dönüştürülmüştür, bütün bir yıldız sistemini cayır cayır yok edebilecek silaha sahiptir."

  ilk kez star wars episode vii the force awakens'ta göreceğiz.
 • 110 metrelik binayi kaplayan star.

  surada
 • yine tadını çıkara çıkara kullanılamadan, içeri sızan birkaç kişi tarafından patlatılan über silah. adamlar gezegenleri yok eden, yıldızları kurutan bir alet yapıyor ama onu koruyacak güvenliği kurmaktan acizler; herhangi bir kameraya yakalanma endişesi olmadan istediğin gibi gezebiliyor ve bir köşede saklanıp yüksek rütbeli adamlarının üstüne atlayabiliyorsun. sıradan bir kenar mahalle polis karakoluna girmek buraya girmekten çok daha zor senin anlayacağın...

  olm doğru düzgün senaryoya katamayacaksanız hiç koymayın lan, kime neyin şovunu yapıyorsunuz amk?
 • tam anlamıyla star forge gibi çalışmaktadır. tek farkı force kullanmamasıdır.
 • first order'ın üssü. death star'dan daha güçlü bir silah. bir sistemi tek başına yok ediyor falan ama filmde* hangi gezegenleri patlattığını pek anlamadık. bir anda gezegenler patladı. bir sahne şaşıran, üzülen canlılar gördük, o kadar. nereler patladı, hangi gezegenler yok oldu bunları hiç anlamadık. önce coruscant zannetmiştim çünkü cumhuriyeti yıkıcaz gibi cümleler geçiyordu öncesinde. filmden sonra öğrendim ki coruscant değilmiş. keşke o sahneleri biraz daha açıklayıcı yapsalarmış.
 • death star ve sun crusher *karışımı gibi geldi biraz.
  gezegenleri bu kadar kolay yok edecek silahlar yapmasalar veya yapıyorlarsa da bu kadar kolay imha etmeseler keşke.
  star wars ix'de starkiller base 2 görür muyuz acaba? *