şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: startup)
 • aynı zamanda bir cold case bölümü.
 • scrubs'ın yıldızı zach braff'ın abc'de pilotu yayınlanacak yeni dizisi. kendisi hem yönetip hem oynayacakmış.

  oooohh yeeesss.

  http://deadline.com/…r-direct-put-pilot-1201810558/

  çok umutluyum çok.
 • ilk bölümünü digitürk yayınlasa mini diziye dönecek dizidir.
 • michael imperioli'nin de kadrosunda olduğu dizidir. merakla bekliyoruz.

  http://deadline.com/…rt-up-comedy-pilot-1202039455/
 • (bkz: alex inc)
 • henüz faaliyete geçmiş küçük bir işletme, girişim. yeni nesil kobi .
 • beyaz yakalının sıfır ticaret bilgiyle teoride piyasaya adapte olmaya çalıştığı girişimidir. her start up kurmaya hevesli bireylerin en az bir hafta kapalı çarşıda herhangi bir esnafın yanında stajyerlik yapması gerektiği görüşündeyim. çoğu uzun start up toplantıların sonucu genelde herhangi bir esnafın deneme yanılmayla iş hayatının ikinci ayında öğrendiği temel piyasa gerçeklerine varır.

  -müşterinin bu üründen ne istediğini anlamalıyız x bey.
  -müşteri memnuniyeti çok önemli y hanım.
  -ürün kalitesine önem vermeliyiz ceo efendi.
  lan bunlar için mi binlerce dolar saçıyorsunuz danışmanlara. pü amk.
 • netflix'e gelmiş bir kore dizisi. 2020 ekim'de kore'ye vizyona girmiş, tek sezonluk bir dizi.

  konusu sıfırdan bir girişim olayının giriş, gelişme ve sonuç üçlemesindeki yolculuğu. izlememe neden olan yanı ise dizideki girişim konusunun teknoloji ile alakalı olması. dizi resmen "start up for dummies" tarzında, yani "meraklıları için girişimcilik" mi desem?

  yeni bir girişim (start-up) başlatmak isteyenlere mutlaka öneririm. dizi korece ve alt yazılı. mantıksız yanları yok değil lakin belgesel olmadığı için şahsımı bir kaç hafta meşgul etmiş, kendisini izlettirmiştir (gamsa nida, çosoa nida, ani, ne. 12 bölümde korece öğrenebildiklerimden bazıları).

  başroldeki abla eski bir k-pop sanatçısı olan bae suzy.
  erkek başrollerindeki karizmatik olan abi ise 34 yaşında ama uçağa ilk defa 32 yaşında binmiş. dizide son model mercedes'e biniyor, orası ayrı.

  her bölümünün 80 dakika civarı olması ve bir iki bölümde türk işi duygusallığı abartmaları dışında kendisini merakla izlettiriyor.

  dizide alt ve üst sınıfların kapışması, romantizm, duygusallık, aile bağları, acımasız serbest piyasa vs.. çok renkli bir yelpaze var. müzikleri de dikkat çekici.

  aman dikkat büdütü:
  netflix'de bu içeriği beğendiniz mi ikonunu up'larsanız bütün öneri listelerine bi ton kore dizisi ekleniyor, demedi demeyin.